Вестник Саврани

Главный информационный сайт Савранского района

Среда
Авг 23 
Размер текста
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Дома культуры

Жіночий колектив "Йосипівський батальйон" з села Йосипівка отримали премію "Лабутен року"

( Голосов )
Жіночий колектив

Жіночий колектив "Йосипівський батальйон" з села Йосипівка, Савранського району на ТРК "Україна" отримали премію "Лабутен року". Чарівні жінки, які переспівали відому пісню про Лабутени і про яких дізнався весь світ. Одразу після свого виступу, вони підірвали увесь інтернет своєю творчістю.

Нам повідомили що, відео ефіру буде через декілька тижнів, а поки ділимось з Вами фотографіями.

Обновлено ( 03.08.2016 11:30 )

 

В селі Байбузівка відбувся районний фестиваль "Савранщина гумористична"

( Голосов )
В селі Байбузівка відбувся районний фестиваль

В селі Байбузівка відбувся районний фестиваль "Савранщина гумористична".
Земля, що народила Степана Олійника - має гарний вражай і сьогодні! Талановиті метри, креативні та сучасні молоді виконавці, та групи! Протягом 2 годин - позитив, та голосний сміх з оплесками.-написала на своїй сторінці керівник відділу культури Оксана Орел.
Народний колектив с.Байбузівка; с.Йосипівка на лабутенах; Народний колектив " Мелодії життя", КЛУБ " ЗАТИШОК"; Колектив з с.Дубинове; Гоцацульки, від колоритних музик з с. Вільшанка; Кумасі із с. Полянецьке; Гуморески С Олійника - бренд фестивалю.; Тріо с. Кам`яна; Переможці фестивалю. Молодь! с. Концеба.

 

Обновлено ( 13.04.2016 05:08 )

На Савранщині відбувся день пам’яті першого директора, викладача, концертмейстера, композитора Чернеги І.Г.

( Голосов )
На Савранщині відбувся день пам’яті першого директора, викладача, концертмейстера, композитора Чернеги І.Г.

В народі кажуть, поки людину пам’ятають, доти вона жива, а в нашому випадку ми не тільки пам’ятаємо про нього, а й маємо змогу насолоджуватись, музикою, яку він лишив для нас. Його життя було надзвичайно цікавим, багатогранним, плідним. Він залишив добрий слід у житті багатьох людей, багатьом допоміг, багатьох навчив та багатьох надихнув. По тому скільки людей ідуть за труною людини, можна сказати наскільки вона дорога для суспільства, по тому як плакали на похоронах навіть чоловіки, можна судити як високо цінували Івана Григоровича і шанували його. Тому що він був дійсно надзвичайною людиною. Життєрадісність його очей і серця неодмінно впливала на людей що його оточували. Від нього неможна було ніколи почути що його справи йдуть погано. Здавалося що в Івана Григоровича все і завжди було добре. Не можна переоцінити вклад який він вніс в музичне та культурне життя Савранщини. Його вплив відчувається ще й досі. Багато учнів Івана Григоровича зв’язали своє життя з музикою і стали викладачами. Зараз музична школа яку відкрив та організував Іван Григорович виховує нове покоління музикантів, його музика яка звучала в великих та малих залах буде ще довго дарувати радість навіть тим людям, які нічого не розуміють в музичні грамоті. Бо щирість і відвертість його душі повною мірою втілились в його творах. Він наш Савранський «Моцарт» - світлий, яскравий і живий у наших серцях і в звуках своєї музики.

Обновлено ( 10.04.2016 15:06 )

Состоялась встреча председателя Савранской РГА Свичинский Виталия с рабочим коллективом Дома творчества школьников

( Голосов )
Состоялась встреча председателя Савранской РГА Свичинский Виталия с рабочим коллективом Дома творчества школьников
Состоялась встреча председателя Савранской РГА Свичинский Виталия с рабочим коллективом Дома творчества школьников. На встрече обсуждали вопросы проблемы учреждения и предложения со стороны коллектива. Рабочие отметили о проблеме отсутствия воды и финансирования их заведения. Затем, как выяснилось, на финансирование домов творчества школьников районным бюджетом предусмотрено 8000 грн., Которые почему-то не используются.
Также, председатель Савранский РГА Свичинский Виталий Сергеевич встретился с мэром Саврани сильные Сергеем Григорьевичем и обсудили вопрос проведения воды на территорию Дома творчества школьников, где последний пообещал сделать водоснабжения до начала июня месяца.


Обновлено ( 04.04.2016 04:06 )

В Савранській ДМШ відбувся відкритий академічний концерт учнів відділу народних інструментів

( Голосов )
В Савранській ДМШ відбувся відкритий академічний концерт учнів відділу народних інструментів

25.02.2016 в Савранській ДМШ відбувся відкритий академічний концерт учнів відділу народних інструментів.
Чарівна й талановита ведуча Марія Вдовиченко створила дружню атмосферу і запросила на сцену перших учасників концерту. Традиційно концерт відкрили першокласники:
Глуха Анна, Писанюк Аліна, Гуменний Олег, Радченко Вадим,
Зуєва Валерія, Андрущенко Ганна. Зала наповнилася чарівними звуками гітари та баяна.
Естафету підхопили другокласники: Козлик Євгеній, Швець Володимир, Матюшин Максим, Шевцов Сергій, які продемонстрували більш майстерне володіння інструментами.
Далі виступили учні 3, 4, 5 класів: Іванов Олександр,
Сивак-Машевський Сергій, Кім Крістіна, Тяпічева Ірина. В їхніх руках наче ожили й заспівали такі інструменти, як гітара, акордеон, блок флейта, домра. Не залишилися юні артисти без підтримки викладачів та концертмейстерів:
Чашуріна Г. В., Брицького В. С., Гайворонської А. Ю.
По закінченні концерту директор ДМШ Гремалюк П. А. подякував всім учням та викладачам відділу і побажав подальших творчих успіхів і нових досягнень.

Обновлено ( 07.03.2016 06:21 )

Страница 1 из 3

Газета Вестник Савранщины

888

Мы на FACEBOOK