Вестник Саврани

Главный информационный сайт Савранского района

Среда
Авг 23 
Размер текста
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Ціна Свободи. Два роки по тому. В с.Бакша буде встановлений перший памятник Небесній сотні у Савранському районі

E-mail Печать PDF
( Голосов )

«ЦІНА СВОБОДИ». ДВА РОКИ ПОТОМУ!

Савранська районна державна адміністрація запрошує Вас прийняти участь у районному заході з нагоди річниці пам’яті Героїв Небесної Сотні.
19 лютого 2016 року у селі Бакша, Савранського району, Одеської області відбудеться відкриття пам’ятника присвяченого Небесній сотні під назвою «Ціна свободи». Скульптура виконана більше ніж зі ста метрів крученого металевого прута і зображує майданівця в касці та протигазі у момент фатального пострілу. Він опирається на щит із зображенням герба України, з рук випадає палаюча автомобільна шина, а на спині виростають крила. Автор роботи – Мушта Роман, учасник подій на Майдані, місцевий коваль-самородок.
Скульптура буде стояти на чотириметровому пірамідальному постаменті з п’яти сходинок поруч сільського Будинку культури. У пофарбований синім кольором постамент буде вмонтована меморіальна дошка.
Також буде створено імпровізований меморіал слави загиблим воїнами АТО – землякам та розгорнута фотовиставка.

Момент відкриття пам’ятника буде супроводжуватись цілим комплексом тематичних заходів:
О 14:30 годині від Савранської районної державної адміністрації (смт. Саврань, Савранський район, Одеська область, вул. Соборна, 9) вирушить автоколона з національною символікою у напрямку села Бакша. Увесь шлях протягнеться на 20 кілометрів.
О 15:00 на сцені біля пам’ятника відбудеться двадцятихвилинне тематичне театральне дійство присвячене кривавим подіям на Майдані взимку 2016 року.
О 15:20 відбудеться урочисте відкриття пам’ятника під назвою «Ціна свободи». Після відкриття заступить «Козацька варта» із юнаків, учнів школи, в традиційному козацькому одязі.
На площі перед Будинком культури розгорнуться постановочні барикади та пропускні пункти, палатки, станції обігріву та харчування. Сотники від кожної сільської ради будуть нести охорону на «Майдані» тримаючи в руках щити, рясно розфарбовані учнями шкіл Савранського району у патріотичних мотивах. Зі сцени лунатимуть тематичні пісні – символи Революції Гідності.

Ідея створення цього масштабного дійства, яке включатиме різні спогади із подій під час Революції Гідності, належить голові села Бакша Тарабанчуку П.Т. з подальшою підтримкою та ідейним наповненням Савранської районної державної адміністрації, керівництво якої активно приймало участь в Одеському та Київському Євромайданах та Оксани Орел радника голови Савранської РДА з питань культури.

2836 900

Обновлено ( 17.02.2016 16:22 )  

У вас недостаточно прав для добавления комментариев.
Возможно, вам необходимо зарегистрироваться на сайте.

Газета Вестник Савранщины

888

Мы на FACEBOOK