Вестник Саврани

Главный информационный сайт Савранского района

Воскресенье
Апр 30 
Размер текста
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Культура

Жіночий колектив "Йосипівський батальйон" з села Йосипівка отримали премію "Лабутен року"

( Голосов )
Жіночий колектив

Жіночий колектив "Йосипівський батальйон" з села Йосипівка, Савранського району на ТРК "Україна" отримали премію "Лабутен року". Чарівні жінки, які переспівали відому пісню про Лабутени і про яких дізнався весь світ. Одразу після свого виступу, вони підірвали увесь інтернет своєю творчістю.

Нам повідомили що, відео ефіру буде через декілька тижнів, а поки ділимось з Вами фотографіями.

Обновлено ( 03.08.2016 11:30 )

 

Фестиваль Івана Купала "Квітка папороті" відбувся в смт.Саврань, Савранського району

( Голосов )
Фестиваль Івана Купала

В ніч з 6 на 7 липня, жителі Савранського району та гості відсвяткували Іванна Купала на березі Південного Бугу. Організатором та меценатом даного фестивалю стала Радченко Ірина - керівник Міжнародного Фест Об'єднання «ІнтерКультура». Тиждень йшли роботи по облаштуванню локацій: фото-зони, дерев'яні гойдалки, сцена біля річки, місток надії, облаштування ярмарку для майстрів, переправа між Одеською і Кіровоградською областю та багато іншого. Після відкриття фестивалю, на головній сцені виступало більше двох десятків етноколективів, приблизно 300 артистів зі всієї Одеської області. Діти та дорослі приймали участь в безпрограшній лотереї, водили хороводи, робили вінки з польових квітів, каталися на конях, купалися у річці-це було настільки чудово, немов у казці. Впродовж фестивалю усі присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять загиблого учасника АТО Василя Гончарука.

Пізніше, коли вже стемніло та на небі з’явилися перші зірочки, організатори фестивалю відкрили скриньки для підрахунку грошей, які збирали на будинок нашому односельцю з села Концеба, учаснику бойових дій в АТО Вячеславу Чернишу. Загальна вартість будинку в селі Байбузівка становить 12000 грн. В цілому, жителями та гостями району було зібрано 6500 грн. Не вистачаючі гроші надала компанія "Олсідз Блек Сі" керівником правління якого є В'ячеслав Петрище.

Також, хочемо висловити велику подяку всім, хто долучився до організації фестивалю, а саме: відділу культури Савранської РДА на чолі з Оксаною Орел та всім структурним підрозділам адміністрації, Савранській селищній раді та особисто голові Дужію Сергію Григоровичу, працівникам єдиної бібліотечної системи на чолі зі Стукаленко Світланою Арсентієвною та всім небайдужим громадянам. Без вашої участі захід би не здійснився.

Нарешті велика подяка нашим підприємцям, які підтримали ідею такого фестивалю та допомогли фінансово, а саме: Слободенюку Анатолію - директор державного підприємства «Савранське лісове господарство», ТОВ «ім. Кірова» з села Кам`янне керівником якого є Химич Олександр, Савранський завод продовольчих товарів - керівник Ружицький Юрій, родина Населенко , та дирекція компанії ТОВ «Саврань-Експрес».

 

 

Вперше, народні гуляння в Савранському районі на фестивалі Івана Купала зняли з висоти пташиного польоту. За допомогою квадрокоптера на камеру GoPro зафіксували хороводи навколо вогнищ, виступи бандуристів та красу узбережжя Південного Бугу. Велика подяка автору відео В'ячеславу Грубому за такий гарний відеоролик!

Обновлено ( 10.07.2016 07:57 )

В селі Байбузівка відбувся районний фестиваль "Савранщина гумористична"

( Голосов )
В селі Байбузівка відбувся районний фестиваль

В селі Байбузівка відбувся районний фестиваль "Савранщина гумористична".
Земля, що народила Степана Олійника - має гарний вражай і сьогодні! Талановиті метри, креативні та сучасні молоді виконавці, та групи! Протягом 2 годин - позитив, та голосний сміх з оплесками.-написала на своїй сторінці керівник відділу культури Оксана Орел.
Народний колектив с.Байбузівка; с.Йосипівка на лабутенах; Народний колектив " Мелодії життя", КЛУБ " ЗАТИШОК"; Колектив з с.Дубинове; Гоцацульки, від колоритних музик з с. Вільшанка; Кумасі із с. Полянецьке; Гуморески С Олійника - бренд фестивалю.; Тріо с. Кам`яна; Переможці фестивалю. Молодь! с. Концеба.

 

Обновлено ( 13.04.2016 05:08 )

На Савранщині відбувся день пам’яті першого директора, викладача, концертмейстера, композитора Чернеги І.Г.

( Голосов )
На Савранщині відбувся день пам’яті першого директора, викладача, концертмейстера, композитора Чернеги І.Г.

В народі кажуть, поки людину пам’ятають, доти вона жива, а в нашому випадку ми не тільки пам’ятаємо про нього, а й маємо змогу насолоджуватись, музикою, яку він лишив для нас. Його життя було надзвичайно цікавим, багатогранним, плідним. Він залишив добрий слід у житті багатьох людей, багатьом допоміг, багатьох навчив та багатьох надихнув. По тому скільки людей ідуть за труною людини, можна сказати наскільки вона дорога для суспільства, по тому як плакали на похоронах навіть чоловіки, можна судити як високо цінували Івана Григоровича і шанували його. Тому що він був дійсно надзвичайною людиною. Життєрадісність його очей і серця неодмінно впливала на людей що його оточували. Від нього неможна було ніколи почути що його справи йдуть погано. Здавалося що в Івана Григоровича все і завжди було добре. Не можна переоцінити вклад який він вніс в музичне та культурне життя Савранщини. Його вплив відчувається ще й досі. Багато учнів Івана Григоровича зв’язали своє життя з музикою і стали викладачами. Зараз музична школа яку відкрив та організував Іван Григорович виховує нове покоління музикантів, його музика яка звучала в великих та малих залах буде ще довго дарувати радість навіть тим людям, які нічого не розуміють в музичні грамоті. Бо щирість і відвертість його душі повною мірою втілились в його творах. Він наш Савранський «Моцарт» - світлий, яскравий і живий у наших серцях і в звуках своєї музики.

Обновлено ( 10.04.2016 15:06 )

В Доме творчества школьников состоялся воспитательное экологическое мероприятие «Вода - это жизнь"

( Голосов )
В Доме творчества школьников состоялся воспитательное экологическое мероприятие «Вода - это жизнь
22 марта - Всемирный день воды. В Доме творчества школьников состоялся воспитательное экологическое мероприятие «Вода - это жизнь", в котором приняли участие ученики кружка "Юные друзья природы» (руководитель Н.В.Денежко).
Главная задача этого мероприятия - напомнить каждому жителю поселка об огромной важности водных ресурсов для поддержания жизни на Земле. Кружковцы декламировали стихи и пели песни, которыми пытались донести до присутствующих в зале всем известную истину, что без воды нет жизни. Также ученики кружка изготовили буклеты об охране и сохранении водных ресурсов, которые были вручены родителям и гостям.
В завершение мероприятия выступил первый заместитель председателя Савранской РГА Ю.Г. Демедюк, пожелавший детям и присутствует беречь воду и заботиться о ее чистоте.
Страница 1 из 3

Газета Вестник Савранщины

888

Мы на FACEBOOK