Вестник Саврани

Главный информационный сайт Савранского района

Среда
Авг 23 
Размер текста
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Культура

Ціна Свободи. Два роки по тому. В с.Бакша буде встановлений перший памятник Небесній сотні у Савранському районі

( Голосов )
Ціна Свободи. Два роки по тому. В с.Бакша буде встановлений перший памятник Небесній сотні у Савранському районі

«ЦІНА СВОБОДИ». ДВА РОКИ ПОТОМУ!

Савранська районна державна адміністрація запрошує Вас прийняти участь у районному заході з нагоди річниці пам’яті Героїв Небесної Сотні.
19 лютого 2016 року у селі Бакша, Савранського району, Одеської області відбудеться відкриття пам’ятника присвяченого Небесній сотні під назвою «Ціна свободи». Скульптура виконана більше ніж зі ста метрів крученого металевого прута і зображує майданівця в касці та протигазі у момент фатального пострілу. Він опирається на щит із зображенням герба України, з рук випадає палаюча автомобільна шина, а на спині виростають крила. Автор роботи – Мушта Роман, учасник подій на Майдані, місцевий коваль-самородок.
Скульптура буде стояти на чотириметровому пірамідальному постаменті з п’яти сходинок поруч сільського Будинку культури. У пофарбований синім кольором постамент буде вмонтована меморіальна дошка.
Також буде створено імпровізований меморіал слави загиблим воїнами АТО – землякам та розгорнута фотовиставка.

Момент відкриття пам’ятника буде супроводжуватись цілим комплексом тематичних заходів:
О 14:30 годині від Савранської районної державної адміністрації (смт. Саврань, Савранський район, Одеська область, вул. Соборна, 9) вирушить автоколона з національною символікою у напрямку села Бакша. Увесь шлях протягнеться на 20 кілометрів.
О 15:00 на сцені біля пам’ятника відбудеться двадцятихвилинне тематичне театральне дійство присвячене кривавим подіям на Майдані взимку 2016 року.
О 15:20 відбудеться урочисте відкриття пам’ятника під назвою «Ціна свободи». Після відкриття заступить «Козацька варта» із юнаків, учнів школи, в традиційному козацькому одязі.
На площі перед Будинком культури розгорнуться постановочні барикади та пропускні пункти, палатки, станції обігріву та харчування. Сотники від кожної сільської ради будуть нести охорону на «Майдані» тримаючи в руках щити, рясно розфарбовані учнями шкіл Савранського району у патріотичних мотивах. Зі сцени лунатимуть тематичні пісні – символи Революції Гідності.

Ідея створення цього масштабного дійства, яке включатиме різні спогади із подій під час Революції Гідності, належить голові села Бакша Тарабанчуку П.Т. з подальшою підтримкою та ідейним наповненням Савранської районної державної адміністрації, керівництво якої активно приймало участь в Одеському та Київському Євромайданах та Оксани Орел радника голови Савранської РДА з питань культури.

Обновлено ( 17.02.2016 16:22 )

 

Підготовка до конкурса Міс та Містер Савранщини-2016 триває

( Голосов )
Підготовка до конкурса Міс та Містер Савранщини-2016 триває

Підготовка до конкурсу Міс та Містер Савранщини-2016 йде повним ходом! Сьогодні учасники даного конкурсу провели потужну репетицію. Чемеринська Людмила робила постановку дефіле. Радник з питань культури Оксана Орел займалась режисерською постановкою, та підготовкою учасників і самого залу до конкурсу.

Обновлено ( 17.02.2016 16:06 )

Працівники з відділу культури Савранської РДА відвідали Одеський Хаб

( Голосов )
Працівники з відділу культури Савранської РДА відвідали Одеський Хаб

Учора завдяки гостинності Одеського Хабу та Александр Славский працівники з відділу культури Савранської РДА та громадський актив Саврані ознайомились з принципами роботи хабу, надихнулись його ідеями та сповнились думками про необхідність подібного центру громадської активності в Саврані.

 

Обновлено ( 27.01.2016 04:41 )

Директор управления по делам семьи и молодежи Одесской облгосадминистрации Вячеслав Березуцкий посетил Дубиновский дом культуры

( Голосов )
Директор управления по делам семьи и молодежи Одесской облгосадминистрации Вячеслав Березуцкий посетил Дубиновский дом культуры

Директор управления по делам семьи и молодежи Одесской облгосадминистрации Вячеслав Березуцкий по приглашению главы Савранской РГА Виталия Свичинский посетили Дубиновский дом культуры. Обсуждали вопросы по ремонту спортивного зала и прилегающих к нему комнат (ванной комнаты и раздевалки). Директор Дубиновского дома культуры провела экскурсию для гостей, и рассказала о работе и о районе в целом. Сейчас в Савранской РГА проходит подготовительный этап для возможности проведения ремонта.


Обновлено ( 15.12.2015 06:41 )

Создание молодежных центров по району

( Голосов )
Создание молодежных центров по району

Друзья, у нас появилась идея создать молодежный центр, где молодые люди смогли бы проводить свой досуг, общаться, обучаться и играть в развивающие настольные игры. Огромная просьба ко всем, кто с трепетом и надеждой относиться к нашему району помочь нам сформировать "пул" настольных игр, пазлов, головоломок и т.п. Уверен, что у каждого где-то лежит забытая коробочка с таким счастьем, передайте ее нам и мы вдохнем в нее новую жизнь.
Все, кто может помочь пишите в комменты или лс Савранщина Вас не забудет!)) - написал на своей страничке в фейсбуке глава Савранской РГА Виталий Свичинский.

Обновлено ( 16.12.2015 11:27 )

Страница 2 из 3

Газета Вестник Савранщины

888

Мы на FACEBOOK