Вестник Саврани

Главный информационный сайт Савранского района

Суббота
Авг 19 
Размер текста
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Новости

Голова Савранської РДА Свічинський Віталій зустрівся з жителями Савранщини

( Голосов )

У Савранському районному будинку культури пройшла зустріч з громадськістю. Кожний мав змогу висловити свою думку, проблеми які є в районі, про те що робиться для вирішення тих чи інших проблем. Так, голова Савранської РДА Свічинський Віталій розповів про те що робиться у районі, які сплетні носять про роботу районної адміністрації. Головний редактор районної газети «Сільські новини» Сторчак Тетяна розповіла про роботу газети, та відповіла на питання адміністрації. Також, функцією вільного мікрофону скористались і інші громадські діячі та депутати.

 

Обновлено ( 10.04.2016 14:00 )

 

Звернення голови Савранської РДА Свічинського В.С. до жителів Савранського району

( Голосов )
Звернення голови Савранської РДА Свічинського В.С. до жителів Савранського району

УВАГА! Звернення голови Савранської РДА Свічинського В.С. до жителів Савранського району! Чекаємо всіх небайдужих громадян у Савранському будинку культури 15 березня о 17:30.

Обновлено ( 04.04.2016 04:54 )

В Одеській області голови деяких районних державних адміністрацій активно взялись за реформу закупівлі молока у людей, які утримують корів

( Голосов )
В Одеській області голови деяких районних державних адміністрацій активно взялись за реформу закупівлі молока у людей, які утримують корів

В Одеській області голови деяких районних державних адміністрацій активно взялись за реформу закупівлі молока у людей, які утримують корів. Як відомо, дана проблема існує давно і швидше за все не тільки в Одеській області. Закупівельна ціна молока настільки низька, що людям не чого не залишається, як вирізати корів.

Обновлено ( 04.04.2016 04:52 )

В селі Бакша відбувся Суботник

( Голосов )
В селі Бакша відбувся Суботник

Сьогодні 27.02 в селі Бакша відбувся Суботник.
В числі голови села,депутатського корпусу та жителів села,наводили лад на кладбищі.Адміністрація селищної ради,а особисто голова села Тарабанчук Петро Теофанович від душі дякує тим,хто прийшов та допоміг.Ми разом то велика сила і сьогодні ми в цьому впевнились.Маємо надію,що вже зроблене діло дасть людям бажання і надалі приходити на суботники,які будуть проведені кожну останю субботу місяця.
Автор: анонім

Обновлено ( 07.03.2016 06:28 )

Керівник танцювального колективу при районному будинку культури Людмила Яновська покинула район, та поїхала з країни

( Голос )
Керівник танцювального колективу при районному будинку культури Людмила Яновська покинула район, та поїхала з країни

Савранський район покинула відома та талановита Людмила Яновська. Вона займала посаду керівника танцювального колективу при районному будинку культури, вела багато груп дітей різної вікової категорії. Наразі, відомо що Людмилі запропонували високооплачувану роботу за контрактом в іншій країні, замість себе вона залишила свою ученицю. Ми бажаємо їй творчої енергії та великих здобутків в її творчій діяльності! Сподіваємось, що Людмила не забуде Савранський район та незабаром повернеться.

Обновлено ( 26.02.2016 10:15 )

В Одессе был подписан меморандум о совместных действиях, между всеми главами РГА Одесской области и Службой Автомобильных Дорог

( Голосов )
В Одессе был подписан меморандум о совместных действиях, между всеми главами РГА Одесской области и Службой Автомобильных Дорог

В Одессе был подписан меморандум о совместных действиях, между всеми главами РГА Одесской области и Службой Автомобильных Дорог.
Что это даёт?
Во-первых, прозрачность во взаимоотношениях. Теперь каждый из подписантов может спокойно задать интересующие его вопросы и получит квалифицированные ответы.
Во-вторых, согласованность в планах работы. Одним из пунктов меморандума, закрепляется обязательность согласования месячных планов работ с главами РГА. Что безусловно укрепит слаженность работы наших структур.
В-третьих, контроль. Теперь каждое действие службы автомобильных дорог будет контролироваться и соответствующе анализироваться.
На мой взгляд, этот политический документ очень важен для психологической и ментальной перезагрузки взаимоотношений между РГА и САД. Ну что ж... В добрый путь Смайлик «smile»
P.S. Кстати, в нашем районе уже проведено 2 заседанием Комиссии по дорогам при главе РГА. Очень плодотворную работу проделали все участники Комиссии, определены основные направления ремонтных работ на 2016 год, проведены консультации и выезды на местность со специалистами службы автомобильных дорог и представителями подрядных организаций, создаётся комплексный план работ на 2016 год с учетом перспективных направлений развития района. В общем, сфера дорожного хозяйства начинает потихонечку выходить из тени.-написал на своей страничке в фейсбуке глава Савранской РГА Виталий Свичинский.

Обновлено ( 26.02.2016 10:00 )

Голова Савранської РДА відвідав Любашівський район

( Голос )
Голова Савранської РДА відвідав Любашівський район

Вчора, голова Савранської РДА Віталій Свічинський і радник голови Савранської РДА з питань тваринництва и молока, відвідали молочний кооператив разом з головою Любашівської РДА Тетяною Скапровською, який знаходиться в Любашівському районі. Молочний кооператив «ВОЖАК» вже має деякі документи, приміщення, в якому проводиться капітальний ремонт для збору та переробки молока. Також, вони виготовляють поки для себе масло та бринзу, в подальшому збираються розширити свій асортимент і співпрацювати з великими торгівельними мережами.

 

Обновлено ( 26.02.2016 09:55 )

Савранського ПТАУ відкриває учнівське кафе

( Голосов )
Савранського ПТАУ відкриває учнівське кафе

Сьогодні зранку, до мене приходили студенти Савранського ПТАУ, щоб запросити на відкриття учнівського кафе. Я неодноразово наголошував на тому, що студентам поварам потрібна практика та творче натхнення. Впевнений, що завдяки відкриттю нового закладу, дозволить училищу набути нового освітньо-кваліфікаційного рівна та підвищити статус закладу. Успіхів та творчого натхнення.-написав на своїй сторінці у фейсбуці голова Савранської РДА Віталій Свічинський.

Обновлено ( 07.03.2016 06:13 )

В селе Бакша Савранского района Одесской области к памятной дате установили памятник Героям Небесной сотни

( Голос )
В селе Бакша Савранского района Одесской области к памятной дате установили памятник Героям Небесной сотни

В селе Бакша Савранского района Одесской области к памятной дате установили памятник Героям Небесной сотни. Как сообщил председатель сельсовета Бакши Петр Тарабанчук, идею воплотил в жизнь местный житель Роман Мушта – участник киевского Евромайдана.

"Роман – мой бывший ученик. (Тарабанчук ранее был директором сельской школы – ред). Сейчас он - профессиональный кузнец, памятник, получивший название "Цена жизни", создал вместе с помощниками. Ребята вложили душу в свое творение", - сказал сельский голова.

По его словам, скульптура в человеческий рост – кованная, сделана из 102 метров металлического прута. Представляет собой фигуру мужчины в каске, с крыльями ангела за спиной. В его руках – щит, перед ним – шины. Изваяние – на высоком постаменте, где ранее был памятник Ленину, который демонтирован.

До установки новой скульптуры на данном возвышении местные жители положили настоящие автошины. Сейчас постамент – синего цвета, на лицевой стороне табличка с надписью "Герои не умирают", на фронтальной части – герб Украины в обрамлении звезд Евросоюза.

Как отметил глава сельсовета, чтобы успеть завершить работу к памятной дате, кузнецы трудились даже по ночам. В перспективе – обустройство специальной подсветки, которая в темное время суток обеспечит спецэффект.

В церемонии торжественного открытия композиции приняли участие сотни людей - представители районов Одесской области, руководства райадминистрации и райсовета, сельские головы, общественных организаций и т. д.

"Мы организовали своего рода Майдан. Пели гимн Украины, другие украинские песни, звучавшие на Майдане. Развернули большой государственный флаг, к подножию памятника возложили цветы…", - рассказал Тарабанчук.
Автор новини: http://rus.newsru.ua/ukraine/20feb2016/narodhy.html

Обновлено ( 26.02.2016 09:14 )

Страница 10 из 40

Газета Вестник Савранщины

888

Мы на FACEBOOK