Вестник Саврани

Главный информационный сайт Савранского района

Среда
Авг 23 
Размер текста
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Новости

У Полянецькому СБК відбулася тепла зустріч односельчан з воїнами АТО

( Голосов )
У Полянецькому СБК відбулася тепла зустріч односельчан з воїнами АТО

У Полянецькому СБК відбулася тепла зустріч односельчан з воїнами АТО Побережець Євгеном Сергійовичем та Сиисецькою Крістіною Миколаївною які прибул в короткочасну відпустку. Зустріч підготували: бібліотекар Полянецької сільської бібліотеки Сатановська Наталя Володимирівна та колектив Полянецького СБК Сакалюк Світлана Володимиирівна,Дідуренко Леся Леонідівна,Ткачук Сергій, Семенова Ілона, Сакалюк Наташа.Низький уклін і щире спасибі вам наші дорогі за миир і спокій який ви відстоюєте для нашої любої України-неньки. Наші любі ПОВЕРТАЙТЕСЬ ДОДОМУ ЖИВИМИ!

Обновлено ( 16.08.2016 07:56 )

 

В Осичківському будинку культури проходить активна підготовка до Дня Незалежності України

( Голосов )
В Осичківському будинку культури проходить активна підготовка до Дня Незалежності України

В Осичківському будинку культури проходить активна підготовка до Дня Незалежності України. Місцеві жителі та працівники будинку культури організували суботник. Після прибирання юні художники прикрасили фасад будинку культури, а потім провели майстер-клас стрічкоплетіння.

Обновлено ( 11.08.2016 13:00 )

Майстерня соціальних проектів в Саврані

( Голосов )
Майстерня соціальних проектів в Саврані

6 серпня в Савранському районному молодіжному центрі "Нове покоління" проходив тренінг "Майстерня соціальних проектів", який проводили Анна Бондаренко та Ольга Поліщук.. 

Анна Бондаренко - лідер самого масштабного волонтерського руху на півдні України HUB Volunteer Service, засновник об'єднання молодіжних організацій Youth Matters і куратор організації Global Shapers при Всесвітньому Економічному Форумі. Крім того, менеджер молодіжних програм Impact Hub Odessa.
Ольга Поліщук - менеджер молодіжних програм Impact Hub Odessa, кращий волонтер 2014 року Hub Volunteer Service.
Волонтерство - це добровільна діяльність, яка передбачає різні форми громадської участі на благо суспільства без розрахунку на винагороду.
Тренінг пройшов в атмосфері, зарядженій позитивними емоціями в розумінні того, що світ можна та необхідно робити кращим вже сьогодні.
Одним словом, респект майстерні соціальних проектів та молодіжному центру, як осередку активної молоді.

Обновлено ( 11.08.2016 11:06 )

Знайомство з майстрами та умільцями Савранщини

( Голосов )
Знайомство з майстрами та умільцями Савранщини

Захленюк Катерина за освітою - вчитель географії, працює в школі, а у вільний час займається фом-флористикою, виготовленням декоративних квіткових прикрас.
В руках майстра образи прекрасних квітів, створених природою, народжуються з матеріалу фоаміран. Кожна пелюстка, виготовлена вручну, а значить і кожен букет, заколка для волосся, інтер'єрні композиції, весільні декорації мають частинку душі майстра, її натхнення та позитивної енергії.

Познайомитися більш детельно з творчістю Катерини Захленюк можна, зайшовши на її сторінку у фейсбуці.

Олександра Дереновська робить неймовірні лялькові будиночки у етно-стилі. М'якенькі хатки мають все для щасливого життя і веселої гри: миле подвір’я із затишним маленьким будиночком. Біля тину квітнуть запашні мальви, а у дворі росте кущ калини.

Перед будиночком у маленькому ставочку плюхаються каченята, а на стрісі півник пильно слідкує за сонячним годинником. Будиночки оздоблені українськими орнаментами. У етно-стилі оформлені і предмети побуту, і постіль, і сукні чарівних господинь.
Роздивитись неймовірні хатки можна у групі "Чарівна Бричка" у соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/groups/1689544287960169/. Навіть, якщо ви вже не граєте у ляльки, мандруйте із "Чарівною бричкою" у найвіддаленіші куточки вашої фантазії або використовуйте будиночок як оригінальну сумочку.

Обновлено ( 11.08.2016 11:21 )

Маленький Андрійчик потребує Вашої допомоги

( Голосов )
Маленький Андрійчик потребує Вашої допомоги

Маленький Андрійчик потребує Вашої допомоги! 27 липня в Одеській обласній дитячій клінічній лікарні йому поставили діагноз правосторонній парез м'якого піднебіння. Багатодітна сім`я не має фінансів на лікування та потребує допомоги небайдужих людей.
Реквізити для допомоги:
Картка АТ "Ощадбанка": 26257000060535 мати Пасат Вєра Іванівна

Обновлено ( 11.08.2016 11:33 )

В селі Дубинове організували суботник

( Голосов )
В селі Дубинове організували суботник

Упорядкування місцевого ставка. Сільський голова Дубинівської сільської ради Суржинська Н.А. організувала розчистку сільського ставка в с.Дубинове де ловлять рибу та відпочивають сільські жителі та гості.

Обновлено ( 11.08.2016 10:48 )

Голова Савранської РДА і начальник Савранської поліції привітали працівників поліції

( Голосов )
Голова Савранської РДА і начальник Савранської поліції привітали працівників поліції

Голова Савранської РДА Свічинський Віталій Сергійович і начальник Савранського відділення поліції Балтського відділу поліції Дужій Сергій Миколайович привітали працівників поліції з їх професійним святом. Подяками від голови Савранської РДА були нагородженні: Вдовиченко Олексій; Гончарук Сергій та Рослий Володимир.

Обновлено ( 04.08.2016 09:18 )

Вітаємо працівників поліції з їх професійним святом - З Днем поліції!

( Голосов )
Вітаємо працівників поліції з їх професійним святом - З Днем поліції!

Шановні співробітники та ветерани органів внутрішніх справ!
Вітаємо Вас з професійним святом - Днем поліції!
Захист життя, честі і гідності громадян та інтересів держави від протиправних посягань – завдання великої ваги, які виконуєте Ви, щоб у нашій державі панували мир та спокій.
Ваша служба складна і небезпечна. Але мужність і стійкість не менш необхідні, коли треба не поступитися совістю, залишитися вірним закону.
У День Вашого свята щиро зичемо Вам високих професійних здобутків у благородній справі – служінні українському народу.
Міцного здоров’я, родинного затишку і тепла Вам та Вашим близьким!

Обновлено ( 04.08.2016 09:04 )

Как Олег Ляшко гопака танцевал на Крещатике

( Голосов )
Как Олег Ляшко гопака танцевал на Крещатике

Лидер Радикальной Партии Олег Ляшко решил поучаствовать в танцевальной битве уличных танцоров в центре Киеве на Крещатике. На видео можно увидеть, как возле станции метро "Крещатик" танцоры выступают перед людьми. После выступления одного из парней, в "битву" включился Ляшко, который показал "класс" под зажигательный рэп, исполнив что-то очень отдаленно "похожее" на хип-хоп с элементами народных танцев.
Может в состязании с другими танцорами нарджеп и не победил, но приз зрительский симпатий точно у него в кармане.

Обновлено ( 04.08.2016 08:56 )

Страница 2 из 40

Газета Вестник Савранщины

888

Мы на FACEBOOK