Вестник Саврани

Главный информационный сайт Савранского района

Воскресенье
Апр 23 
Размер текста
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Новости

Инвестиции в альтернативную энергетику - Александр Хапатнюковский

( Голосов )
Инвестиции в альтернативную энергетику - Александр Хапатнюковский

Провёл встречу с представителями немецкой компании, специализирующейся на поиске инвесторов и проектировании станций альтернативной энергетики. Среди ряда перспективных проектов в Украине в портфеле компании один находится в Савранском районе. Со своей стороны, заверил немецкую сторону в полной поддержке проекта Савранской администрацией и всестороннее содействие в реализации потенциального проекта. - написал на своей странице в фейсбуке заместитель главы Савранской РГА Александр Хапатнюковский.

Обновлено ( 03.08.2016 10:51 )

 

В ДЮСШ «Олімп» 2 серпня відбувся турнір з дзюдо присвячений Дню ВДВ

( Голосов )
В ДЮСШ «Олімп» 2 серпня відбувся турнір з дзюдо присвячений Дню ВДВ

В ДЮСШ «Олімп» 2 серпня 2016 року відбувся турнір з дзюдо присвячений Дню ВДВ. У відкритті турніру прийняло участь керівництво району голова Савранської РДА Свічинський Віталій та голова районної ради Базей Микола. Також, привітати дітлахів та дорослих з перемогами прийшли депутат районної ради Мелецький Максим, представники союзу Афганців, демобілізований учасник антитерористичної операції та багато інших.

На початку турніру керівник ДЮСШ «Олімп» Прокопенко Дмитро висловив велику подяку голові Савранської РДА Свічинському Віталію та депутатському корпусу районної ради за виділення коштів на ремонт системи опалення з заміною котельного обладнання, опалювальної системи, та заміною вікон і дверей на металопластикові.

Подаруночки у вигляді кубку, медалей, дипломів, футболки та чашки профінансував депутат обласної ради від Опозициійного блоку Осіпов Володимир Олександрович. В турнірі прийняли участь понад 50 спортсменів з північної зони Одеської області (м.Балта, смт.Окни). Переможцями стали:
Крістіан Ілля с.Дубиново 1-ше місце
Хмельнюк Валентин смт.Саврань 1-ше місце
Бабенко Максим с.Капустянка 1-ше місце
Манукян Геворг смт.Саврань 1-ше місце
Юрчак Тарас смт.Саврань 1-ше місце
Каліновський Андрій смт.Саврань 1-ше місце
Гаврилюк Микола смт.Саврань 1-ше місце
Смазчук Роксолана с.Осички 1-ше місце
Самохвалова Ольга с.Капустянка 1-ше місце
Самойчук Ірина смт.Саврань 1-ше місце
Сабатовський Денис смт.Саврань 1-ше місце
Левицький Максим смт.Саврань 2-ге місце
Сивак Дмитро смт.Саврань 2-ге місце
Губніцький Артем смт.Саврань 2-ге місце
Зубрицький Олександр с.Капустянка 2-ге місце
Кравець Олександр смт.Саврань 2-ге місце
Зелененький Богдан с.Осички 2-ге місце
Казкевич Іван с.Йосипівка 2-ге місце
Волошина Інна с.Концеба 2-ге місце
Рибачук Анна с.Концеба 2-ге місце
Швець Олександра смт.Саврань 2-ге місце
Дехтюк Іван смт.Саврань 3-тє місце
Зелененький Іван с.Осички 3-тє місце
Чорнопіщук Володимир с.Концеба 3-тє місце
Бачинський Владислав смт.Саврань 3-тє місце
Дубчак Ярослав смт.Саврань 3-тє місце
Кавалеров Олексій смт.Саврань 3-тє місце
Манукян Джон смт.Саврань 3-тє місце
Сивак Іван смт.Саврань 3-тє місце
Цибух Артем смт.Саврань 3-тє місце
Сивак Сергій смт.Саврань 3-тє місце
Ткачук Роман смт.Саврань 3-тє місце
Мараховський Костянтин с.Концеба 3-тє місце
Цупа Євген с.Концеба 3-тє місце
Калим Олександр с.Концеба 3-тє місце
Смазчук Аріана с.Осички 3-тє місце
Щербіна Карина с.Концеба 3-тє місце
Опаленко Катерина с.Дубиново 3-тє місце
Поліщук Людмила с.Концеба 3-тє місце

Більше фото тут https://new.vk.com/visnuk.savrani?z=album-101281286_234884049

Обновлено ( 03.08.2016 11:17 )

В другому селі Савранського району зафіксовано вірус африканської чуми

( Голос )
В другому селі Савранського району зафіксовано вірус африканської чуми

Спалах АЧС зафіксували в с.Осички. На даний момент в зоні ураження розміщені блокпости, та приймаються усі необхідні заходи по ліквідації вірусу. Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Савранській РДА проводить кожен день (в тому числі у вихідні дні) засідання робочої групи. Ветеринари проводять перевірку на наявність вірусу африканської чуми в найближчих селах. Декілька працівників адміністрації промоніторили лісосмуги, сміттєзвалища, скотомогильники на наявність трупів свиней, які викидають жителі не повідомивши про це, відповідні органи. Усі, знайдені трупи були утилізовані відповідними органами. Якщо, Ви десь побачили труп свині, одразу повідомте про це - МЧС, сільську раду або адміністрацію.

P.S. Також, вірус АЧС зафіксовано у селі Шляхове, Балтського району.

Обновлено ( 31.07.2016 14:27 )

Незабаром, в Савранському районі з'явиться новенький шкільний автобус

( Голосов )
Незабаром, в Савранському районі з'явиться новенький шкільний автобус

Незабаром, в Савранському районі з'явиться новенький шкільний автобус. Так, районне керівництво подбало про те, щоб в подальшому не виникало проблем з підвезенням дітей до школи. На даний автобус було виділено 30% фінансування з районного бюджету, і 70% з обласного бюджету. Зараз шкільний автобус стоїть на території підприємства яке його виготовило, і проходить оформлення всіх відповідних документів.

Обновлено ( 30.07.2016 07:02 )

В Савранской спортивной школе "Олимп" проводится капитальный ремонт системы отопления и замена окон на металлопластиковые

( Голосов )
В Савранской спортивной школе

ЭНЕРГОЭФФЕКТИВНОСТЬ В ДЕЙСТВИИ
Приятно видеть первые результаты практической реализации программы энергоэффективности в Савранском районе. В ДЮСШ "Олимп" проводится капитальный ремонт системы отопления с заменой котельного оборудования и отопительной системы. Кроме этого, старые деревянные окна и двери будут заменены современными энергоэффективными.
В результате мы существенно снизим потребление электроэнергии на объекте и создадим комфортные условия для воспитания новых чемпионов для нашей страны.-написал на своей странице заместитель главы Савранской РГА Александр Хапатнюковский.

 

Обновлено ( 30.07.2016 06:58 )

Волонтери молодіжного центру влаштували акцію "Подаруй квіти"

( Голосов )
Волонтери молодіжного центру влаштували акцію

Волонтери та активні відвідувачі Молодіжного центру увесь день власноручно збирали квіти, робили із них маленькі букетики з фірмовими наліпками, а потім дарували квіти всім жінкам яких зустрічали на своєму шляху.
Метою акції було без жодних причин зробити жінкам Саврані приємно та нагадати, що посмішка - це просто!

Обновлено ( 31.07.2016 03:15 )

Савранська РДА разом з головами сільських рад організували збір продуктів для Добровольчого українського корпусу "ПС"

( Голосов )
Савранська РДА разом з головами сільських рад організували збір продуктів для Добровольчого українського корпусу

Савранська районна державна адміністрація організувала збір продуктів зі всього району для Добровольчого українського корпусу "ПС". До цього збору підключились майже усі голови та депутати сільських рад, підприємці в селах, жителі всього району, за що їм велика вдячність! Пункт прийому їжі був розташований у Дубинівському будинку культури.
Продуктів було так багато, що волонтери за один раз не змогли їх вивезти. Вся провізія піде в Авдіївку, де розташований Добровольчий Український Корпус "ПС". Ще раз висловлюємо велику вдячність всім, хто допоміг нашим добровольцям та підсилив обороноздатність нашої України!

 

Обновлено ( 31.07.2016 03:49 )

Савранське ПТАУ запрошує на навчання

( Голосов )
Савранське ПТАУ запрошує на навчання

Літо.... Це період відпусток, канікул, а для учнів та батьків випускників 9-х класів - період вибору, де продовжити навчання: в школі, коледжі чи в професійно- технічному училищі. Скрізь свої переваги. Але перевага професійно-технічної освіти полягає в тому, що учень, отримуючи повну загальну середню освіту, здобуває професію кваліфікованого робітника.
Савранське професійно-технічне аграрне училище проводить набір учнів на навчання за спеціальностями: кухар; пекар, столяр-будівельний; тесляр, маляр-штукатур; лицювальник-плиточник а також електрогазозварник .
Сьогодні презентуємо професію "кухар; пекар", яка на ринку праці користується найбільшим попитом. Для тих, хто хотів би навчитися смачно готувати, сервірувати святковий стіл, випікати духмяний, запашний хліб та булочки, а в майбутньому відкрити свою власну справу, ресторан чи пекарню, Савранське ПТАУ запрошує на навчання.

Обновлено ( 30.07.2016 06:48 )

Одесская территориальная организация партии «Солидарность» - БПП» объявляет фотоконкурс «Маленький патриот», который приурочен ко Дню Независимости Украины

( Голосов )
Одесская территориальная организация партии «Солидарность» - БПП» объявляет фотоконкурс «Маленький патриот», который приурочен ко Дню Независимости Украины

Одесская территориальная организация партии «Солидарность» - БПП» объявляет фотоконкурс «Маленький патриот», который приурочен ко Дню Независимости Украины.

В конкурсе могут принять участие дети в возрасте до 16 лет. Для этого необходимо отправить патриотическую фотографию на электронный адрес: solydarnist.od@gmail.com или разместить в социальных сетях с хэштегом #маленькийпатриот. Также необходимо указать ФИО, возраст, город и контактный номер телефона.

Прием фоторабот заканчивается 20 августа 2016 года. Жюри конкурса определит лучшие работы и наградит победителей в 25-годовщину Независимости.

Страница 3 из 40

Газета Вестник Савранщины

888

Мы на FACEBOOK