Вестник Саврани

Главный информационный сайт Савранского района

Суббота
Авг 19 
Размер текста
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Новости

Одесская территориальная организация партии «Солидарность» - БПП» объявляет фотоконкурс «Маленький патриот», который приурочен ко Дню Независимости Украины

( Голосов )
Одесская территориальная организация партии «Солидарность» - БПП» объявляет фотоконкурс «Маленький патриот», который приурочен ко Дню Независимости Украины

Одесская территориальная организация партии «Солидарность» - БПП» объявляет фотоконкурс «Маленький патриот», который приурочен ко Дню Независимости Украины.

В конкурсе могут принять участие дети в возрасте до 16 лет. Для этого необходимо отправить патриотическую фотографию на электронный адрес: solydarnist.od@gmail.com или разместить в социальных сетях с хэштегом #маленькийпатриот. Также необходимо указать ФИО, возраст, город и контактный номер телефона.

Прием фоторабот заканчивается 20 августа 2016 года. Жюри конкурса определит лучшие работы и наградит победителей в 25-годовщину Независимости.

 

Спалах африканської чуми свиней зафіксували в смт. Саврань. Введено карантин!

( Голосов )
Спалах африканської чуми свиней зафіксували в смт. Саврань. Введено карантин!

В Савранському районі знову африканська чума свиней. Цього разу вірус знайдений в смт.Саврань. Вчора, в Савранській РДА о 20:00 годин відбулось екстрене засідання комісії з надзвичайних ситуацій, на якій ветеринари надали усім присутнім висновок державного наукового-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи. В якому зазначено, що ДНК вірусу Африканської чуми свиней виявлено. З сьогоднішнього дня в смт.Саврань оголошено карантин, проводяться усі заходи відповідно до інструкції щодо ліквідації та недопущення розповсюдження захворювання африканської чуми свиней. Відповідно, до статистичного бюлетеня Державної служби статистики України компенсаційна ціна за вилучену свиню встановлена: 21,21 грн. за 1 кг. живої ваги.

 

Відбулось засідання постійної комісії районної ради з приводу ситуації африканської чуми свиней. Основними питаннями які виносились депутатами до влади та ветеринарів, це які продукти можна ввозити на територію смт.Саврань, та які вивозити, чи проводиться інформування людей, чи буде компенсація за вилученні свині, куди можна здавати свиней та інше. Ветеринари повідомили що заборонено возити та вивозити продукцію рослинного та тваринницького походження. З приводу інформування людей, то на першій нараді голова селищної ради Дужій С.Г. повинен бути проінформувати депутатів, а ті в свою чергу своїх людей по вулицям. За компенсацію голова Савранської РДА Свічинський Віталій повідомив що компенсація буде у розмірі - 21,21 грн. за 1 кг. живої ваги, про це він обговорив на вчорашньому обласному засіданні комісії по ТЕБ та НС. Залишати заявки на згоду про вилучення свині можна подзвонивши до Савранської селищної ради, тоді комісія по вилученню зможе чітко розпланувати свою роботу.

Обновлено ( 29.07.2016 05:02 )

Волонтери Молодіжного центру "Нове покоління" провели в селі Бакша акцію "Дитячий день"

( Голосов )
Волонтери Молодіжного центру

Сьогодні в рамках проекту «Молодь для дітей» команда Молодіжного центру «Нове покоління» відвідала село Бакша, де оголосила акцію «Дитячий день». З 10:00 до 14:00 молодь максимально викладала підготовлену програму: музичну зарядку, hand made, образотворче мистецтво, англійську мову, сучасну хореографію в стилі джаз-фанк, спортивні ігри та перегляд мультфільму. Також були надані індивідуальні заняття для молоді села Бакша, яка відвідала нашу програму.
Діти, як і волонтери центру, отримали безліч нових знань та багато приємних емоцій.
Це перша акція молодіжного центру, але однозначно не остання. Мета роботи центру по селах району – це популяризація волонтерського руху, творчий розвиток дітей та молоді в проблемних регіонах, активізація потенційних лідерів до створення своєрідних молодіжних осередків на місцях з подальшою співпрацею з «Новим поколінням».
Ми щирі та відкриті до тих, хто прагне змін!

Тренерами сьогоднішньої акції «Дитячий день» були: Роберт Фресенієс , Ірина Ковальчук , Юлія Чітанава , Марія Калініна , Яна Демовська , Вікторія Мазур , Світлана Давидян , Крістіна Топоркова , Анастасія Світлична , Крістіна Кім та Сергій Низькохат.

https://vk.com/album-122977047_233933726

Обновлено ( 29.07.2016 04:36 )

Волонтери проекту Help and Travel відвідали наш район

( Голосов )
Волонтери проекту Help and Travel відвідали наш район

Вчора, наш район відвідали волонтери проекту Help and Travel, на чолі з Маша Донец. Головна мета проекту, це створення активних соціальних груп в районах, які б могли суттєво допомогти суспільству у вирішенні суспільно-побутових питань, приймати активну участь у житті районів та формувати громадянське суспільство.
До волонтерів доєдналась велика кількість молоді з молодіжного центру "Нове покоління" та небайдужі місцеві жителі. На цей раз роботи проводились на Савранському центральному стадіоні, де молодь фарбувала сидіння на трибунах, огорожу навколо стадіону та прилеглі споруди, також було почато розчищення місцевого тиру.
Роботу було дуже багато, особливо на території тиру, який був закиданий сміттям та гіллям від дерев.
В подальшому ми плануємо відновити роботу тиру та побудувати поряд з ним смугу перешкод.
Висловлюю велику подяку організаторам проекту Help and Travel, за вашу активну громадянську позицію та нескінченне бажання допомогти суспільству, також дякую жителям Савранського району, які активно долучились до ініціативи волонтерів та безумовно дякую всім відвідувачам молодіжного центру "Нове покоління" - ви кращі!-написав на своїй сторінці голова Савранської РДА Свічинський Віталій.

Обновлено ( 28.07.2016 12:12 )

Жительці с. Полянецьке Григорук Лідії Сергіївні виповнилось 90 років

( Голос )
Жительці с. Полянецьке Григорук Лідії Сергіївні виповнилось 90 років

Жительці с. Полянецьке, колишній вчительці математики Полянецької СШ, кавалера ордена "Княгині Ольги ІІІ ступеню", чудові матусі і бабусі, шановній Григорук Лідії Сергіївні виповнилось 90 років. Привітати прийшли сусіди, її колишні учні і колеги, Кульов Михайло Іванович, представники сільської ради та колектив Полянецького СБК "Калинонька" ( Сакалюк Світлана Володимирівна, Ткачук Софія, Джосан Євгенія, Дідуренко Леся,Гончарук Алла, Сакал Євгенія) також було багато дзвінків з привітаннями. "Калинонька" привітала Лідію Сергіївну піснями, добрими спогадами та побажали віка й здоровя. Ювілярка щиро подякувала всім за увагу і теплі слова і була дуже вражена тим що про неї памятають.

Обновлено ( 21.07.2016 08:26 )

В Савранському районі оголошено перший в Україні тендер на закупівлю послуг з енергосервісу

( Голос )
В Савранському районі оголошено перший в Україні тендер на закупівлю послуг з енергосервісу

В Савранському районі Одеської області 13 липня 2016 року оголошено перший в Україні тендер на закупівлю послуг з енергосервісу відразу для двох об’єктів: загальноосвітньої школи та навчально-виховного комплексу. "Завдяки енергосервісу у цих освітніх закладах буде впроваджено заходи з енергоефективності, не залучаючи бюджетні кошти", - прокоментував подію Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.
Голова також відзначив активність регіону у питаннях енергоефективності. "Ще тиждень тому ми проводили навчальні семінари з питань енергосервісу для керівників бюджетних установ Одещини, а сьогодні місцева влада вже оголошує тендер на закупівлю таких послуг", - підкреслив С.Савчук та додав, що таким чином Одещина стала першим в Україні регіоном, де стартував процес реалізації ЕСКО-механізму.
"Закликаю місцеві органи влади в інших регіонах брати приклад з Одещини. Запевняю, що Держенергоефективності готове надавати необхідні консультації та експертну допомогу щодо залучення ЕСКО-компаній до утеплення будівель бюджетної сфери", - наголосив С.Савчук.
Як зазначив керівник проекту з енергосервісу, заступник голови Савранської районної державної адміністрації Олександр Хапатнюковський, енергосервіс є один із найперспективніших шляхів вирішення проблем енергоефективності України і Савранського району зокрема. Тому, не дивлячись на відсутність практичного досвіду реалізації енергосервісних договорів в Україні, Савранський район вирішив стати тестовим майданчиком для апробації новітніх механізмів у сфері енергоефективності.


Оголошенню тендеру передувала тривала робота з підготовки тендерної документації і визначення базового рівня споживання паливно-енергетичних ресурсів у вищезазначених закладах. Варто зазначити, що перед початком роботи з енергосервісу в Саврансьому районі був проведений енергоаудит усієї бюджетної сфери, результати якого були також успішно використані для підготовки тендеру.
"Все, що залежало від нас як від держави на даному етапі, ми вже виконали. Тепер ми хочемо почути слово інвесторів з енергосервісних компаній, яких ще не багато на ринку, але вони існують і чекають на позитивні сигнали від держави", - додав Олександр Хапатнюковський.
З урахуванням законодавчих вимог визначення переможця тендеру має відбутися через місяць, а сам енергосервісний договір буде укладено до кінця серпня.

Обновлено ( 21.07.2016 07:58 )

В Одесской облгосадминистрации состоялась медицинская коллегия

( Голосов )
В Одесской облгосадминистрации состоялась медицинская коллегия

Сегодня, в Одесской облгосадминистрации состоялась медицинская коллегия, где рассматривался вопрос состояния системы охраны здоровья в Савранском районе. Специалисты Департамента здравоохранения ОГА провели колоссальную работу, результатом которой стал комплексный анализ оказания медицинских услуг в районе, с конкретными предложениями по улучшению их качества. Также были даны рекомендации по оптимизации лечебных учреждений. Надеюсь, проделанная работа войдёт в основу реформирования сферы здравоохранения в Савранском районе и позволит повысить качество жизни людей. - написал на своей странице в социальных сетях глава Савранской РГА Виталий Свичинский.

Обновлено ( 21.07.2016 08:08 )

Грандіозне свято Іванна Купала відбулось в селі Дубинове

( Голос )
Грандіозне свято Іванна Купала відбулось в селі Дубинове

Грандіозне свято Іванна Купала відбулось в селі Дубинове, біля Дубинівського будинку культури. Позитив. Море емоцiй. Чудовий настрiй. Виступи фольклорних колективiв. Вогняне шоу. Масове гуляння. Щирi посмiшки на святi Iвана Купала 6 липня!

Обновлено ( 10.07.2016 15:11 )

ПЕРШИЙ В УКРАЇНІ тендер із закупівлі енергосервісу буде оголошений в Савранському районі

( Голосов )
ПЕРШИЙ В УКРАЇНІ тендер із закупівлі енергосервісу буде оголошений в Савранському районі

В Одеській обласній державній адміністрації відбулась нарада з головою Державного агентства енергоефективності та енергозбереження України (Держенергоефективності) Сергієм Савчуком, на тему: Енергоефективність: теорія та практика. Енергосервіс - це залучення інвестицій з боку енергосервісних компаній (заміна вікон, організація пунктів обліку енергії, утеплення будівлі і т.д.). Енергосервісна компанія повертає інвестовані кошти за рахунок зменшення бюджетної організацією споживання енергетичних ресурсів. В основному, всю практичну частину семінару зайняв Савранський район. Заступник голови Савранської РДА з економічних питань Олександр Хапатнюковский розповів про виконану роботу в районі та презентував приклади звітів енергоаудиторів - 250 сторінок типова школа, 1000 сторінок - лікарня.

«Если коротко подытожить сегодняшнюю встречу, то: 1. энергоэффективность - это модно и полезно, и если вы ещё этим не занимаетесь, то вы не в тренде; 2. энергоаудит - это не просто тонна бумаги, а просто необходимость; и 3. в Савранском районе будет объявлен ПЕРВЫЙ В УКРАИНЕ тендер по закупке энергосервиса!» - написал на своей странице в фейсбуке Александр Хапатнюковский.

Також, нараду по енергоефективності на своїй сторінці у фейсбуці прокоментував голова Савранської РДА Свічинський Віталій: «Мне приятно констатировать, что Савранский район вырвался в лидеры по энергоэффективности в Одесской области. Титаническую работу проделал мой заместитель по экономическим вопросам Александр Хапатнюковский, который сейчас презентует практические аспекты внедрения энергоэффективных проектов в Савранском районе, перед руководством области и ведущими специалистами в области энергоэффективности в Украине.»

Обновлено ( 10.07.2016 08:12 )

Страница 4 из 40

Газета Вестник Савранщины

888

Мы на FACEBOOK