Вестник Саврани

Главный информационный сайт Савранского района

Суббота
Авг 19 
Размер текста
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Новости

В зоні АТО загинув наш земляк: Гончарук Василь

( Голосов )
В зоні АТО загинув наш земляк: Гончарук Василь

Шокуюча звістка прийшла несподівано. Загинув наш земляк чуйна, відверта та добра людина - Гончарук Василь Михайлович, 09.05.1993 року народження. В один момент Савранський район, а з ним і вся Україна втратила справжнього героя, патріота своєї держави! 4 липня цього року обірвалося молоде життя, перестало битися чуйне серце. Біля 20.00 в с. Широкіно Новоазовського району Донецької області загинув під час алтелерійського обстрілу. Був призваний за мобілізацією 09.07.2015 року, проходив військову службу в 36 Десантно - штурмовому батальйоні морської піхоти.На даний час тіло покійного знаходиться в Маріуполі.

Дякуємо за те, що віддав своє життя за нашу свободу! Таких як він - не забувають. Співчуття рідним та близьким! Герої не вмирають!

Смерть, особливо у такому молодому віці, змушує живих перезавантажити своє життя і духовно очиститись. У такі болісні хвилини особливо гостро відчувається потреба у єднанні заради майбутнього України.
Слава Україні!
Героям слава!

В среду, 6 июля, на территории 117-го военного городка николаевцы и военнослужащие провели в последний путь погибшего на Донбассе морпеха Василия Гончарука.
Об этом сообщил на своей странице в Facebook волонтер Дмитрий Удовицкий.
23-летний Василий Гончарук погиб в результате артиллерийского обстрела в зоне проведения АТО в секторе «М» в понедельник, 4 июня.
«Васиным родителям хочу сказать. Извините. Извините, что он ушел, а мы остались. Это у нас еще будет новое утро, первый звонок у ребенка в школе и обычное человеческое будущее. Просто будущее. У него этого не будет уже никогда. Никогда он уже не вернется с работы домой, не купит маме подарок с зарплаты и не приведет невесту на смотрины. Я не знаю – как мы за это вам заплатим. Сколько стоит 23-летний мальчик, который еще позавчера был живым и строил планы на жизнь?», - написал Удовицкий.
7 июля, в селе Осычки, Савранского района попрощаться с героем пришло очень много людей - его побратимы, руководство и работники военкомата, районной администрации, районной рады, поселкового и сельких советов, депутаты различных уровней.
Вечная память! Помним...Любим...Скорбим...

Обновлено ( 10.07.2016 07:22 )

 

В Савранском районе возобновился ремонт дороги Саврань-Дубиново

( Голосов )
В Савранском районе возобновился ремонт дороги Саврань-Дубиново

В Савранском районе возобновились дорожные работы от Саврани в сторону Киевской трассы. Впервые за долгое время работы проводятся непосредственно генподрядчиком - ООО "Березовкаагрошляхбуд". - написал на своей страничке в фейсбуке заместитель главы Савранской РГА Александр Хапатнюковский.

Обновлено ( 04.07.2016 15:34 )

В Саврані відбудеться фестиваль Іванна Купала "Квітка папороті"

( Голосов )
В Саврані відбудеться фестиваль Іванна Купала

В смт. Саврань з 5-7 липня відбудеться фестиваль Іванна Купала "Квітка папороті". Народні гуляння пройдуть на території нового пляжу річка Південний Буг. Афішу з програмою фестивалю та схему свята викладаємо нижче. Запрошуємо усіх бажаючих приєднатись до свята!
Вхід на свято - БЕЗКОШТОВНИЙ!

Обновлено ( 04.07.2016 15:28 )

Суддя Савранського районного суду потребує допомоги

( Голос )
Суддя Савранського районного суду потребує допомоги

Суддя Савранського районного суду терміново потребує Вашої допомоги! Колектив Савранського районного суду Одеської області звертається до всіх небайдужих людей з великим проханням про надання матеріальної допомоги на лікування голови суду - судді Лепехи Володимира Анатолійовича, з приводу лікування тяжкого захворювання - об`ємне утворення лівої гемісфери головного мозку. Необхідне невідкладне оперативне хірургічне втручання. Попередня вартість операції 200 000 грн.

Обновлено ( 10.07.2016 07:07 )

Стало доброю традицією фортепіанного відділу Савранської ДМШ приймати активну участь у культурній спадщині району

( Голос )
Стало доброю традицією фортепіанного відділу Савранської ДМШ приймати активну участь у культурній спадщині району

Стало доброю традицією фортепіанного відділу Савранської ДМШ приймати активну участь у культурній спадщині району.
3 березня 2016 року відбувся відкритий академічний концерт фортепіанного відділу, де всі учні гарно проявили свій талант та навики гри.
12 березня учні Манукян Ріта 4 клас ( викладач Гайворонська А. Ю) та Сокур Каріна7 клас (викладач Ляшенко Т.М) взяли участь у обласному конкурсі «Класік Квест» м.Одеса, де отримали грамоти за участь.
18 березня учні Назаренко Вероніка 4 клас (викладач Гайворонська А. Ю) та Грицишена Надія 5 клас (викладач Ляшенко Т. М) взяли участь у територіальному конкурсі «Веселка» м. Балта, де були нагородженні грамотами за кращий виступ.
27 березня учениця 4 класу Манукян Ріта ( викладач Гайворонська А. Ю) взяла участь у IV Всеукраїнському конкурсі-фестивалі «Тріумф Fest», який має назву «Свято талантів» у м. Кіровоград , де була нагороджена дипломом лауреата III місця, медаллю та цінним подарунком.
Надалі в планах фортепіанного відділу є розвиток та досягнення нових здобутків.

Обновлено ( 10.04.2016 14:45 )

Учні та працівники Бакшанського НВК активно приєдналися до проведення Всеукраїнської соціально-екологічної акції "Зробимо Україну чистою!

( Голосов )
Учні та працівники Бакшанського НВК активно приєдналися до проведення Всеукраїнської соціально-екологічної акції

Вчителі, учні та працівники Бакшанського НВК активно приєдналися до проведення Всеукраїнської соціально-екологічної акції "Зробимо Україну чистою! Розпочали масове прибирання шкільної території та її зелених зон; посадили дерева, кущі і квіти. Поряд з цим учнями ведеться робота по впорядкуванні спортивного та дитячого майданчиків. Започатковано акцію " Подаруй та посади дерево в школі".

Обновлено ( 13.04.2016 06:08 )

Працівниками Будинку творчості школярів було проведено свято сім'ї та родини "З родини йде життя людини"

( Голосов )
Працівниками Будинку творчості школярів було проведено свято сім'ї та родини

Сьогодні, 8 квітня 2016 року, працівниками Будинку творчості школярів було проведено свято сім'ї та родини "З родини йде життя людини" за участтю вихованців "Лялькового" гуртка (керівник Д.Д. Левашко) для батьків та всіх членів їхніх родин.

Обновлено ( 13.04.2016 06:27 )

Учні 11 класу Бакшанського НВК зі своїм класним керівником Низькохатом В. А. вирішили трішки пожартувати

( Голос )
Учні 11 класу Бакшанського НВК зі своїм класним керівником Низькохатом В. А. вирішили трішки пожартувати

Давно відомо, що квітень - це місяць гумору. Ось і учні 11 класу Бакшанського НВК зі своїм класним керівником Низькохатом В. А. вирішили трішки пожартувати. Вони ознайомили учнів зі знаками зодіака викладачів. Проте... В кожному жарті, кажуть, є натяк на правду.
А раптом цей гороскоп допоможе їм швидко налагодити стосунки зі своїми наставниками!
І напам'ять про цей жарт зробили селфі "Учителю мій, як тебе не любити?"
Автор: Вася Волошановський

Обновлено ( 13.04.2016 06:41 )

Молода та талановита вчитель Бакшанського НВК Інна Герчіу на уроці праці вчить дітей плетіння з бісеру

( Голос )
Молода та талановита вчитель Бакшанського НВК Інна Герчіу на уроці праці вчить дітей плетіння з бісеру

Одним з пріоритетних напрямів Бакшанського НВК є турбота про обдаровану й талановиту молодь , її творчий , інтелектуальний , духовний та фізичний розвиток. Вчителька 3 класу Герчіу І.В. на уроках трудового навчання приділяє велику увагу розвитку творчих здібностей у своїх дітей. Учні класу люблять працювати з бісером і дротом, тому створюють незвичайні вироби.
Автор: Інна Герчіу

Обновлено ( 13.04.2016 08:38 )

Страница 5 из 40

Газета Вестник Савранщины

888

Мы на FACEBOOK