Вестник Саврани

Главный информационный сайт Савранского района

Суббота
Авг 19 
Размер текста
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Новости

В Савранській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся Правовий турнір, між учнями 9 класів

( Голосов )
В Савранській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся Правовий турнір, між учнями 9 класів

В Савранській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся Правовий турнір, між учнями 9 класів. Учасники показали свою обізнаність в галузі права та побачили реальне рішення різних правових ситуацій, що трапляються з нами в повсякденному житті. З результатом в 34 бали перемогу отримала команда 9-А класу "Патріоти". З результатом в 29 балів, друге місце зайняла команда 9-Б класу "Правознавці". Щиро вітаємо переможців та дякуємо за чудовий турнір всім учасникам. Ініціатором проведення Правового турніру було учнівське самоврядування.

Обновлено ( 13.04.2016 04:45 )

 

В Impact Hub Odessa відбулась дискусія на тему: Молодіжної політики

( Голос )
В Impact Hub Odessa відбулась дискусія на тему: Молодіжної політики

7 квітня відбулась дискусія в Impact Hub Odessa на тему: Молодіжної політики. Актуальними питаннями які були обговоренні під час дискусії:
• чому рівень впливу молоді не досяг бажаного результату, незважаючи на їх зрослу чисельність активістів;
• що необхідно для врахування інтересів і думки молоді в прийнятті суспільно важливих рішень;
• наскільки важливою є участь молоді в громадських і політичних процесах.

У дискусії взяли участь:
• Наталія Михайленко, КУ "Одеський обласний центр патріотичного виховання дітей та молоді";
• Віталій Свічинський, голова Савранської райдержадміністрації.

Представили позицію молоді:
• Анна Бондаренко - голова # Hub_Volunteer_Service і ініціатор створення об'єднання молодіжних організацій Youth Matters.
• Анна Рівненська - голова організаційного комітету StudCamp 2016 | Масштабна молодіжна конференція.

Модератором дискусії виступив Ігор Солодов - засновник проекту "Клуб особистої ефективності", коуч лідерів і співзасновник громадського ресторану Urban Space 100.

Обновлено ( 13.04.2016 05:51 )

В соціальній мережі "Вконтакті "коментарі Вісника Саврані почали активно атакувати фейкові акаунти.

( Голосов )
В соціальній мережі

Налетіли на коментарі Вісника Саврані! Напад фейковий акаунтів спостерігаємо майже кожен день. В нашому співтоваривстві існують правила і заборонено писати з фейкових акаунтів, тому змушені були видалити прекрасний віршик. Ну, а з іншого боку не можемо не поділиться такою творчістю з нашими читачами!

А ось як прокоментувала вірш про себе сама Оксана Орел:
ДЯ-КУ-Ю!!! Про мене і для мене написали віршик. #ЦЕ_СЛАВА #Позитив #Визнання #Народна_творчість . Та хочу нагадати, перед усім автору, птахи не відлітають на весні. А Степовий Орел - Червонокнижна птаха - зимує на Поділлі.-написала на своїй сторінці у фейсбуці керівник відділу культури Оксана Орел.

 

Обновлено ( 13.04.2016 06:14 )

Напередодні Великодня в Капустянці пройшов захід "Писанка – символ нового життя, Воскресіння Бога, пробудження природи"

( Голосов )
Напередодні Великодня в Капустянці пройшов захід

Писанка – символ нового життя, Воскресіння Бога, пробудження природи. Це унікальний витвір народного мистецтва. Напередодні Великодня в Капустянці О.Вербецька та бібліотекар сільської бібліотеки С.Новіцька організували майстер-клас з писанкарства для учнів 1 - 4 кл, членів гуртка «Умілі ручки».
Під час майстер-класу діти ознайомились із історією символів, якими оздоблювались писанки, а також дізнались про те, які кольори і символи використовуються в різних регіонах України. Кожен учасник майстер-класу власноруч зробив писанку за допомогою фарб та елементів декупажу.

Обновлено ( 13.04.2016 04:35 )

Книгарня кав'ярня подарувала Савранському району книжки

( Голосов )
Книгарня кав'ярня подарувала Савранському району книжки

Готуючись до районного конкурсу гумору, відвідали Книгарню_кав 'ярню... Господиня, пані Галина "пригостила" нас,чудовою колекцією книг. У нас є призи і подарунки!-написала на своїй сторінці у фейсбуці начальник відділу культури Оксана Орел.

Обновлено ( 13.04.2016 04:20 )

Начальник відділу культури Оксана Орел поспілкувались з трудовим колективом дитячої музичної школи

( Голосов )
Начальник відділу культури Оксана Орел поспілкувались з трудовим колективом дитячої музичної школи

З начальником відділу культури Оксаною Орел поспілкувались з трудовим колективом дитячої музичної школи. Директор Гремалюк П.А. не заперечив про намір залишатися керівником до 31 травня 2016 року та проти відповідного наказу відділу культури, а також підтвердив участь у конкурсі, що відбудеться вже 15 квітня 2016, а нового керівника вже буде призначено з 1 червня.-написав на своїй сторінці у фейсбуці перший заступник голови Савранської РДА Юрій Демедюк.

Обновлено ( 13.04.2016 04:27 )

09 квітня 2016 року в Савранській дитячо-юнацькій спортивній школі ”Олімп” відбудеться першість Савранського району з настільного тенісу

( Голосов )
09 квітня 2016 року в Савранській дитячо-юнацькій спортивній школі ”Олімп” відбудеться першість Савранського району з настільного тенісу

09 квітня 2016 року в Савранській дитячо-юнацькій спортивній школі ”Олімп” відбудеться першість Савранського району з настільного тенісу.
Заявки команд на участь у турнірі приймаються до 09 квітня включно.
УВАГА! Команда має складатись з 2 чол. та 1 жін.

За довідками звертатись:
0978503282
Ткачук Р.І. — інструктор по спорту сектора у справах сім'ї, молоді і спорту райдержадміністрації

Обновлено ( 10.04.2016 17:17 )

В п'ятницю в Коцебівській ЗОШ відбувся День висадки дерев

( Голосов )
В п'ятницю в Коцебівській ЗОШ відбувся День висадки дерев

В п'ятницю в Коцебівській ЗОШ відбувся День висадки дерев. В нашій школі зявилися чудові алейки з ялинками та різними деревцями. Висаджували учні 10-11класів з учителями біології.

Обновлено ( 10.04.2016 17:28 )

Неизвестные отравили собаку главы Савранской РГА. Которую он подобрал возле администрации

( Голосов )
Неизвестные отравили собаку главы Савранской РГА. Которую он подобрал возле администрации

Твари ОТРАВИЛИ мою собаку!!

Несколько дней назад в моем дворе, в Саврани, произошёл странный случай. Во дворе лежала мертвая собака, но не моя. У собаки были все признаки отравления, что подтвердили ветеринары. Моя же собака где-то бегала. Вечером она вернулась. Я проверил все щели в заборе, все возможные выходы и входы. Следующие несколько дней собака не выбегала со двора, нормально ела, пила и выглядела полностью здоровой. Я уехал домой в Одессу, оставив товарищу ключи, чтобы он мог кормить животное. Сегодня вернувшись домой мы нашли нашу собаку МЕРТВОЙ.

Собаку звали Савранка и мы её очень любили, постоянно думали о ней во времена отъездов. У мена ощущение, что убили члена нашей семьи! Мне невероятно плохо!

Я не верю в случайности... Собаку забрал вет. врач, чтобы исключить другие заболевания, но у меня ощущение, что кто-то просто пытается запугать нас и вывести из равновесия... Так пусть этим подонкам вернётся втройне!-написал на своих страницах в социальных сетях глава Савранской РГА Свичинский Виталий.

Обновлено ( 10.04.2016 17:36 )

Страница 6 из 40

Газета Вестник Савранщины

888

Мы на FACEBOOK