Вестник Саврани

Главный информационный сайт Савранского района

Суббота
Авг 19 
Размер текста
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Новости

Лейтмотивом виховної години в 7 класі Полянецького НВК "Кажімо більше "чарівних слів"

( Голос )
Лейтмотивом виховної години в 7 класі Полянецького НВК

Лейтмотивом виховної години в 7 класі Полянецького НВК "Кажімо більше "чарівних слів" (класний керівник Киселівська Зінаїда Сергіївна) стали слова М. Сервантеса: "Ніщо не обходиться нам так дешево і не цінується так дорого, як ввічливість". Учні у цікавій ігровій формі повторили правила етикету, взаємовідносини у колективі та у суспільстві, а також вибудували будинок чарівних слів.

Обновлено ( 10.04.2016 17:42 )

 

Дубинівський НВК долучився до проведення Всеукраїнської екологічної акції "Зробимо Україну чистою!"

( Голосов )
Дубинівський НВК долучився до проведення Всеукраїнської екологічної акції

Дубинівський НВК долучився до проведення Всеукраїнської екологічної акції "Зробимо Україну чистою!" (1 квітня)

 

Обновлено ( 13.04.2016 04:05 )

В с.Капустянка відбулося прибирання сільського кладовища

( Голосов )
В с.Капустянка відбулося прибирання сільського кладовища

01.04.2016 року в с.Капустянка відбулося прибирання сільського кладовища. В процесі роботи були упорядковані закинуті могили, зрубано поросль дерев та кущів, ліквідовано стихійні звалища сміття. В роботі прийняли участь небайдужі жителі села, працівники Капустянського НВК, сільської ради та депутати. Всі ми усвідомлюємо, що повноцінне життя людини можливе лише в умовах відтворення спільними зусиллями чистоти та порядку у своєму селі. Капустянська сільська рада щиро вдячна всім, хто прийняв участь у прибирання. Заходи по наведенню порядку будуть продовжуватись.

Обновлено ( 10.04.2016 16:24 )

1 квітня 2016 року в ДНЗ «Веселка» відбувся День сміху

( Голосов )
1 квітня 2016 року в ДНЗ «Веселка» відбувся День сміху

1 квітня 2016 року в ДНЗ «Веселка» відбувся День сміху. На якому веселі клоуни розважали малят веселими конкурсами, фокусами та іграми. Свято організували вихователі старших груп Пятковська Т.А., Бевзюк Н.С., музичний керівник Пересунько Л.В., інструктор з фізкультури Малецька А.В.

Обновлено ( 10.04.2016 16:33 )

Під час проведення Тижня охоронця і захисника природи в Полянецькому НВК провели ряд заходів

( Голосов )
Під час проведення Тижня охоронця і захисника природи в Полянецькому НВК провели ряд заходів

Під час проведення Тижня охоронця і захисника природи в Полянецькому НВК проведено ряд заходів: усний журнал «Бережіть природу сьогодні, бо завтра може бути пізно», трудовий десант «Хай сяє школа рідна чистотою», прибирання території школи та упорядкування клумб.

Обновлено ( 10.04.2016 16:46 )

Всеукраїнський місячник «Спорт для всіх – спільна турбота» відкритий!

( Голосов )
Всеукраїнський місячник «Спорт для всіх – спільна турбота» відкритий!

Всеукраїнський місячник «Спорт для всіх – спільна турбота» відкритий!
1 квітня 2016 року сектором у справах сім’ї, молоді і спорту Савранської райдержадміністрації були проведені перші роботи по підготовці районного стадіону до весняно-літнього періоду.
Районний місячник по облаштуванню та ремонту спортивних площадок в районі триватиме до 30 квітня. Запрошуємо долучитись усіх бажаючих!

Обновлено ( 10.04.2016 17:07 )

До дня гумору в районній бібліотеці відбулася зустріч з лауреатом фестивалю гумору, переможницею районних, обласних та республіканських конкурсів Надією Пуденковою

( Голосов )
До дня гумору в районній бібліотеці відбулася зустріч з лауреатом фестивалю гумору, переможницею районних, обласних та республіканських конкурсів Надією Пуденковою

До дня гумору в районній бібліотеці відбулася зустріч з лауреатом фестивалю гумору, переможницею районних, обласних та республіканських конкурсів Надією Пуденковою, яка потішила присутніх гуморесками нашого земляка Володимира Вдовиченка, а також Павла Глазового, Степана Олійника. Найбільше овацій зірвала гумореска Віктора Дзюби,який написав її спеціально для Надії Петрівни "Лист К до Алана Чумака".

Обновлено ( 10.04.2016 16:17 )

Оголошено конкурс на заміщення 13-ти вакантних посад

( Голосов )
Оголошено конкурс на заміщення 13-ти вакантних посад

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури»
Відділ культури районної державної адміністрації оголошує конкурси на заміщення 13-ти вакантних посад:
- директорів будинків культури та завідуючих клубів сіл Савранського району
Кваліфікаційні вимоги до кандидатів:
Особа, яка бере участь у конкурсі, упродовж 30 днів з дня оголошення конкурсу подає такі документи:
- вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;
-заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних";
-автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;
-копія документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту;
-два рекомендаційні листи довільної форми;
-мотиваційний лист довільної форми.

Зазначені документи надсилаються до відділу культури райдержадміністрації
Електронна адреса: cultura-savran@ukr.net
Додаткова інформація надається за тел.: 3-15-98

Обновлено ( 10.04.2016 16:10 )

В Саврани прошел "Инвестиционный форум"

( Голосов )

Уходящая неделя стала поистине прорывной для Савранского района. Один за одним прошли два мегакрутых мероприятия, каждое из которых заслуживает отдельного внимания и окажет существенное влияние на дальнейшее развитие района.
Так, по горячим следам регионального семинара от компании Google уже создаётся мощное волонтерское движение, которое ставит своей задачей рассказать как можно больше о Савранском районе через Google Maps. Уже в скором времени каждый желающий сможет узнать точный адрес на карте нашего района, какие туристические места ему стоит посетить, и в какие объекты он может инвестировать. При поддержке наших новых друзей из большого сообщества Google (Oleksiy Syvak, Viktoriia Zalozna, Oleg Kostyukevich, Oleg Yakymchuk) мы сможем сделать и не такое!
В свою очередь, инвестиционный форум выполнил свою основную миссию: открыл Савранский район внешнему миру. Для многих участников этой встречи Савранский район, особенно его туристический потенциал, стал настоящим открытием. Приглашённые участники уехали полны эмоций и впечатлений, а уже на следующий день началась работа по практической реализации отдельных инвестиционных проектов. Это первая, но далеко не последняя наша встреча (Александр Дубовик, Максим Игнатьев, Dmitriy Grabina, Sergey Krivenko, Akulova Mila, Denis Ivanenko, Sergii, Сергій Ільченко).
Уверен, что набранный темп работы команды Савранской администрации (Виталий Свичинский, Iurii Demediuk, Oxana Orel) в будущем будет только повышаться.-написал на своей странице в фейсбуке заместитель главы Савранской РГА Александр Хапатнюковский.

Обновлено ( 10.04.2016 15:16 )

Страница 7 из 40

Газета Вестник Савранщины

888

Мы на FACEBOOK