Вестник Саврани

Главный информационный сайт Савранского района

Суббота
Авг 19 
Размер текста
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Новости

В Савранській дитячій музичній школі відбувся другий відбірковий тур обласного огляду-конкурсу хорових колективів учнів шкіл естетичного виховання

( Голосов )
В Савранській дитячій музичній школі відбувся другий відбірковий тур обласного огляду-конкурсу хорових колективів учнів шкіл естетичного виховання

24.03.2016 р. в Савранській дитячій музичній школі відбувся другий відбірковий тур обласного огляду-конкурсу хорових колективів учнів шкіл естетичного виховання.
В залі були присутні поважні гості – викладач Одеського училища мистецтв і культури імені К.Ф. Данькевича Катан Г. П., перший заступник голови Савранської РДА Демидюк Ю. Г.
З першої ноти звучання дитячого співу присутніх заворожив чистий, прозорий звук, гармонійне поєднання голосів. Не зважаючи на хвилювання, діти гарно виконали всі конкурсні вимоги, гідно представивши свою школу. За висновками журі хоровий колектив на відмінно справився з поставленим завданням і був відібраний на заключний III тур в м. Одесі 17.04.2016 р. Також була висловлена подяка керівнику колективу талановитому хормейстеру В. В. Біліченко, яка все своє життя присвятила благородній справі – розвитку дитячої хорової музики Савранщини, концертмейстеру В. С. Брицькому за власні обробки пісень і коректну майстерну підтримку юних музикантів, директору ДМШ П. А. Гремалюку за гарну організацію плідного творчого процесу. Вітаємо хоровий колектив з новим досягненням і щиро бажаємо всім його учасникам подальших творчих успіхів і гідно представити наш район на III турі в м. Одесі.

Обновлено ( 10.04.2016 14:30 )

 

25 березня у клубі с. Йосипівка відбулося громадське зібрання яке провів голова сільської ради П.Т.Тарабанчук

( Голосов )
25 березня у клубі с. Йосипівка відбулося громадське зібрання яке провів голова сільської ради П.Т.Тарабанчук

25 березня у клубі с. Йосипівка відбулося громадське зібрання яке провів голова сільської ради П.Т.Тарабанчук. Також на зібранні були присутні перший заступник голови Савранської РДА Юрій Демедюк начальник відділу освіти та начальник поліції. Кожен мав змогу висловити свою думку, та отримати відповіді на питання. Після зібрання на території дитячого садочку висадили ялинку.

Обновлено ( 10.04.2016 14:36 )

Жителька Савранщини склала вірш про війну та наших захисників

( Голос )
Жителька Савранщини склала вірш про війну та наших захисників

Вірш Карини Івашковської - "Війна"

Ви памятаєте як все це почалося?
У Києві зібрався весь майдан,
В полях почало вянути колосся,
Від крові та глибоких ран.
Спочатку убивали молодих,
Беззахисних,невинних,ще малих,
Тут кров лелася буйною рікою,
І забрала мільйон життів з собою.
Хочу я вас державо запитати,
Не гірко бачити як плаче мати?
Ви молоді даєте в руки автомати,
І посилаєте в окопах ночувати.
І кров свою щоденно проливати,
Яка мораль у цій війні?
Скажіть мені.
Чому повинна молодь воювати?
Чому самі не візьмете у руки автомати?
І не пошлете своїх дітей ви воювати?.
Чому мільйони безневинних юнаків,
Повинні захищати владу від ворогів?.
Ви знаєте не воїн я не мати,
Але не можу строки ці без сліз я написати,
Мільйони жертв не можу більше рахувати.
І знову хочу у держави я спитати,
Чому ж повинна молодь воювати?
Не може мати дітям розказати,
Куди ж навіки відлетів їх тато.
І знову буде влада запевняти,
Що не потрібно людям паніку щиняти,
І буде воїн там в окопі померати,
Щоб владу від Росії захищати.

Обновлено ( 10.04.2016 14:08 )

17 березня пройшла нарада з активом Савранського району по захисту рибальства, захисту червоної лінії вздовж річок, прибирання та очищення

( Голосов )

17 березня пройшла нарада з активом Савранського району по захисту рибальства, захисту червоної лінії вздовж річок, прибирання та очищення. Нагадуємо, що 12 березня активом була створена група та запрошені державні службовці різних рангів для перевірки та законності споруд які прилягають до водних об’єктів. Об’їздивши річки на гумових лотках, зрозумівши ситуацію, яка склалась вздовж річок створили комісію при адміністрації для вирішення законності та відповідальності для порушників.

Обновлено ( 10.04.2016 14:12 )

23 березня в с.Капустянка завідуючими сільськими бібліотекою та будинком культури було проведено розважальну програму, приурочену приходу весни -"Обіймемо Землю красою і любов'ю "

( Голосов )
23 березня в с.Капустянка завідуючими сільськими бібліотекою та будинком культури було проведено розважальну програму, приурочену приходу весни -

23 березня в с.Капустянка завідуючими сільськими бібліотекою та будинком культури було проведено розважальну програму, приурочену приходу весни -"Обіймемо Землю красою і любов'ю ",під час якої з дітьми було проведено веселі ігри та вікторину. Щоб піддати дітям настрою, розвели вогнище на якому діти власноруч смажили сало та пекли картоплю.
Цей захід, покликаний нагадати всім, про те,що планета Земля-наш спільний дім. Вона прекрасна та потребує турботи та захисту.

Обновлено ( 10.04.2016 14:18 )

17 березня відбулось позачергове засідання громадської ради

( Голосов )

17 березня відбулось позачергове засідання громадської ради, у зв’язку з виникшими питаннями про складання повноважень членів громадської ради, які були обрані депутатами і відповідно до законодавства України не можуть бути членами громадської ради. Голова громадської ради Поліщук Лідія Юхимівка зачитала присутнім порядок денний. Члени громадської ради обговорили питання: про включення активних жителів Савранщини до громадської ради, виключення депутатів з громадської ради, створення територіальних(ої) громад(и) та децентралізація, підготовка звернень до районної державної адміністрації. Зі своїми промовами виступили: про розгляд діяльності громадської ради та Савранської РДА – доповідач голова комітету з питань місцевого самоврядування Хмельнюк Василій Дмитрович; про складання повноважень секретаря та члена громадської ради, представника громадської організації «Спілка сільхозвиробників Одеської області» – доповідач депутат Савранскої районної ради Мелецький Максим Сергійович.

Обновлено ( 10.04.2016 14:23 )

Перший заступник голови Савранскої РДА Юрій Демедюк привітав Оксану Орел з призначенням на посаду керівника віділлу культури

( Голосов )
Перший заступник голови Савранскої РДА Юрій Демедюк привітав Оксану Орел з призначенням на посаду керівника віділлу культури

Привітав Оксану Орел з призначенням на посаду начальника відділу культури Савранської райдержадміністрації. Бажаємо їй наснаги, натхнення та терпіння в роботі на благо розвитку культурного життя у районі.-написав на своїй сторінці у фейсбуці перший заступник голови Савранскої РДА Юрій Демедюк.

Нагадуємо, що Оксана Орел приїхала з Комінтернівського району у Савранський район та була призначена радником голови Савранської РДА з питань культури. В Комінтернівському районі вона очолювала Німецький культурний центр, в якому займається багато дітей і має в своєму арсеналі велику кількість народного вбрання. Приклад її діяльності можливо подивитись на її офіційній сторінці у фейсбуці, а також викладаємо деякі фото її діяльності.

Обновлено ( 10.04.2016 13:35 )

В студентському кафе Савранського ПТАУ працює безпарольний WI-FI

( Голосов )
В студентському кафе Савранського ПТАУ працює безпарольний WI-FI

В студентському кафе Савранського ПТАУ працює безпарольний WI-FI. Савранське ПТАУ запрошує всіх на каву та приємний відпочинок.

Обновлено ( 10.04.2016 13:40 )

Google бесплатно обучил жителей Савранского района пользоваться цифровыми технологиями

( Голос )
Google бесплатно обучил жителей Савранского района пользоваться цифровыми технологиями

Google бесплатно обучил жителей Савранского района пользоваться цифровыми технологиями. Цифровые технологии глубоко проникли в нашу жизнь и сегодня нельзя быть успешным и эффективным, не используя новейшие возможности. Наши тренеры научат Вас не только использованию цифровых инструментов в работе и повседневной жизни, но и продемонстрируют, как с их помощью можно улучшить жизнь целого региона, - сказано в сообщении Google.
Кофе-брейк и обед был организован Савранським ПТАУ.

Больше фото смотрите по ссылке: https://vk.com/visnuk.savrani?z=album-101281286_230083952

Обновлено ( 10.04.2016 13:51 )

Страница 9 из 40

Газета Вестник Савранщины

888

Мы на FACEBOOK