Вестник Саврани

Главный информационный сайт Савранского района

Вторник
Авг 22 
Размер текста
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Екс-голова Балтської райради Віктор Сорока облаяв і штовхав голову Савранської РДА Віталія Свічинського

E-mail Печать PDF
( Голос )

На Одещині стався конфлікт між двома чиновниками, 27.12.2015, вночі голова Савранської РДА Віталій Свічинський зупинив чергову вантажну машину, що їхала через Саврань. У даній машині знаходився водій і екс-голова Балтської районної ради Віктор Сорока. Рух вантажівки по дорозі перекрив сам Свічинський через те, що нещодавно саме на цій дорозі були встановлені дорожні знаки про заборону руху вантажного транспорту. Зі слів голови Савранської РДА, це було зроблено для того, щоб вантажівки не розбивали дорогу.

Сорока спілкувався з головою Савранської РДА та його заступником з економічних питань Олександром Хапатнюковським дуже агресивно і висловлювався нецензурною лайкою.
Після спілкування Віктор Сорока зі своїм водієм виїхав, поламавши машиною гілки дерев місцевих жителів, і зазначив, що якщо ще раз його зупинять, він передавить машину, яка перегородила дорогу.
Також на своїй сторінці у "Фейсбуці" інцидент прокоментував новопризначений голова Балтської РДА Олесь Вітряний і вибачився за поведінку Віктора Сороки.
"Прошу вибачення у голови Савранської РДА Віталія Свічинського за неетичну поведінку депутата Балтської райради (в минулому голови ради) Віктора Сороки. матюки і штовханина не можуть бути аргументом. як мінімум, не солідно", - написав Вітряний.
Але слід зазначити, що на сайті ЦВК Віктор Сорока незазначений в переліку депутатів ради.

 pkgya 729x547 

Обновлено ( 04.04.2016 04:08 )  

Комментарии  

0 #1
Оксана 15 Января 2016
А чему вы удивляетесь,чел овек так привык общаться,ему так нравится ведь он(В.Сорока) почувствовал власть.И не хочет признавать тех,кто не боится идти ему на уступки и не кидает цветы ему на пути.Ну и молодец Виталий Сергеевич,что не уступил такому хамовитому и вычурному мужлану.
Гнать надо таких депутатов как Сорока в три шея,что б не позорили тех кто ему поверил.

У вас недостаточно прав для добавления комментариев.
Возможно, вам необходимо зарегистрироваться на сайте.

Газета Вестник Савранщины

888

Мы на FACEBOOK