Вестник Саврани

Главный информационный сайт Савранского района

Суббота
Авг 19 
Размер текста
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Образование

В Бакшанському НВК був проведений відкритий урок-телепередачу "Образ Івана Мазепи в світовій літературі"

( Голосов )
В Бакшанському НВК був проведений відкритий урок-телепередачу

ВІСТІ З УРОКУ. 19 лютого 2016 року в Бакшанському НВК вчителькою світової літератури Добридень Іною Петрівною проведено відкритий урок-телепередачу "Образ Івана Мазепи в світовій літературі". Досконало підібраний матеріал уроку, якуий базувався на матеріалах світової літератури, поезії та музичних творах, висвітлив образ Івана Мазепи як видатного політичного діяча,міцената та гетьмана України. Кожен з учнів мав змогу висловити свою власну думку про неординарну особистість Івана Мазепи, але всі разом дійшли висновку що він був завжди ПАТРІОТОМ та борцем за незалежність України.

Адміністрація НВК виносить подяку вчительці Добридень І.П. та учням 9-го класу за змістовний та патріотично наповнений змістом урок, та пропонує колегам поділитись матеріалами з даного уроку.
Також пропонуємо долучитись до нашої ініціативи та пропонувати для обміну досвідом корисні матеріали з уроків та виховних заходів.

Обновлено ( 23.02.2016 09:27 )

 

В Полянецькому НВК вшанували Героїв Небесної сотні

( Голосов )
В Полянецькому НВК вшанували Героїв Небесної сотні

Вшанували Героїв Небесної сотні на загальношкільній лінійці - реквіємі вихованці та працівники Полянецького НВК. Учасники лінійки відтворили в пам'яті трагічніподії зими 2014-2015 рр. Хвилина мовчання - данина героїзму борцям за демократичну, вільну Україну. Слава Україні! Героям слава!

Обновлено ( 23.02.2016 09:46 )

Учнівський та педагогічний колективи Бакшанського НВК привітали ученицю 10 класу Слободяник Інну Сергіївну з перемогою в районному конкурсі "Міс Савранщини - 2016"

( Голос )
Учнівський та педагогічний колективи Бакшанського НВК привітали ученицю 10 класу Слободяник Інну Сергіївну з перемогою в районному конкурсі

Учнівський та педагогічний колективи Бакшанського НВК вітають ученицю 10 класу Слободяник Інну Сергіївну з перемогою в районному конкурсі "Міс Савранщини - 2016" та бажають їй відмінних результатів в обласному етапі конкурсу-захисту робіт Малої Академії Наук, в якому вона прийматиме участь 19-20 лютого 2016р.

Обновлено ( 18.02.2016 08:18 )

У Бакшанському НВК вчителька української мови та літератури Онофрійчук С.І. провела патріотичний урок за темою "Володимир Сосюра " Любіть Україну"

( Голосов )
У Бакшанському НВК вчителька української мови та літератури Онофрійчук С.І. провела патріотичний урок за темою

ВІСТІ З УРОКУ. 17 лютого 2016року вчителькою української мови та літератури Бакшанського НВК Онофрійчук С.І. проведено відкритий урок з української літератури за темою "Володимир Сосюра " Любіть Україну". Про патріотизм учнів 8 класу відомо всій школі, класним керівником якого є Світлана Іванівна. Враження по закінченню уроку надовго залишається таким - Якщо молоде покоління так щиро любить Україну, "красу її вічно живу і мову її соловїну", вболіває за її долю, то Україну чекає щасливе майбутнє!
Адміністрація НВК виносить подяку Онофрійчук С.І. та її учням за змістовний, проведений на високому професійному рівні урок та пропонує колегам поділитись напрацюваннями вчительки по даній темі -у вигляді презентації та розробки уроку. Тел. для довідок (04865) 3-91-80

Обновлено ( 18.02.2016 08:05 )

В Слюсарівському НВК пройшла виховна година «Афганістан – чия у тім вина?» з воїном – афганцем Бурдейним Ю.В.

( Голосов )
В Слюсарівському НВК пройшла виховна година «Афганістан – чия у тім вина?» з воїном – афганцем Бурдейним Ю.В.

В Слюсарівському НВК до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав проведено Загальношкільна виховна година «Афганістан – чия у тім вина?» з воїном – афганцем Бурдейним Ю.В. та виставка в шкільній бібліотеці «Відлуння афганської війни».

Обновлено ( 18.02.2016 06:47 )

Страница 3 из 6

Газета Вестник Савранщины

888

Мы на FACEBOOK