Вестник Саврани

Главный информационный сайт Савранского района

Вторник
Авг 22 
Размер текста
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Депутати тьох партій зірвали сесію Савранської районної ради

E-mail Печать PDF
( Голосов )

Резонансна сесія районної ради! Депутати трьох партій зірвали сесію Савранської районної ради, під загрозою опинились дуже важливі питання для району, а саме: виплата заробітної платні тех.працівникам в деяких школах району, заміна вікон в Слюсарівському НВК, закупівля сучасних татамі та кімоно для ДЮСШ «Олімп» та багато іншого.

Сесія районної ради, призначена на 31 березня ц.р., як очікувалося, мала бути досить насиченою, адже пункти порядку денного були вагомі. У засіданні взяли участь депутат обласної ради, голова районної державної адміністрації Віталій Свічинський, заступник Котовської межрегіональної прокуратури Тетяна Ковальчук, голови сіл, керівники установ району.

Перед початком сесії голова райради О.Хапатнюковський від імені усіх присутніх привітав депутатів, які у міжсесійний період відзначали свої дні народження. А також проінформував про роботу районної ради у цей період, що депутат М.Мєлєцкій сприйняв з обуренням, вигукуючи з місця всілякі репліки і вимагаючи переходу до порядку денного, намагаючись у такий спосіб дестабілізувати ситуацію, незважаючи на зауваження з боку голови районної ради та депутатів дотримуватися в залі порядку і дисципліни.

Коли голова райради оголосив, що президія вирішила включити в порядок денний питання про створення комунального підприємства, такі депутати, як М.Мєлєцкій «Радикальна партія», С.Паламарчук «Відродження», М.Базей «Відродження», та Л.Чумак «Опозиційний блок» запротестували, аргументуючи тим, що на засіданні постійної комісії з питань регламенту та правової діяльності це питання не було прийняте.

Олександр Хапатнюковський, аби не було порушено законодавство, відзначив, що в такому випадку з порядку денного слід зняти і питання Про звернення депутатів Савранської районної ради до Президента України, Верховної Ради України, щодо недопущення скасування низки державних свят, яке не пройшло відповідну комісію та було відхилене регламентною комісією для розгляду на сесії, що опозиціонери сприйняли вкрай вороже.

Кульмінаційним моментом стало те, що депутатським корпусом не було підтримано рішення про внесення у порядок денний такого питання, як скасування подання електронних декларацій депутатам сільських та селищних рад, запропоноване представником Опозиційного блоку Л.Чумак.

Зрозумівши, що інші депутати не підтримають їх, М.Мєлєцкій, С.Паламарчук, М.Базей, та Л.Чумак демонстративно покинули сесійну залу, таким чином зірвавши проведення сесії через те що не прийняли їх партійне питання про скасування подання електронних декларацій, тобто ці депутати не бажають декларувати свої статки.

З огляду на це назріває логічне питання, що для протестуючих обранців було важливішим: задовольнити власні амбіції чи розглянути такі вагомі пункти порядку денного, як Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 22 грудня 2016 року №123-VІІ «Про районний бюджет Савранського району на 2017 рік». Цілком зрозуміло, що зірвавши сесію, вони дбали аж ніяк не про район, не про інтереси своїх виборців.

Адже їхня поведінка тягне за собою плачевні наслідки. Тому що ці кошти були виділенні на заробітні плати технічним працівникам шкіл, встановлення вікон у Слюсарівському НВК, закупівлю сучасних татамі та кімоно для ДЮСШ «Олімп» та інше. Також не було прийнято зміни по багатьох програмах, які могли б покращити життя району.

 

У вас недостаточно прав для добавления комментариев.
Возможно, вам необходимо зарегистрироваться на сайте.

Газета Вестник Савранщины

888

Мы на FACEBOOK