Вестник Саврани

Главный информационный сайт Савранского района

Среда
Авг 23 
Размер текста
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Відбулась сесія районної ради

E-mail Печать PDF
( Голосов )

7 квітня 2017 року відбулася сесія районної ради.  В роботі сесії взяли участь депутат обласної ради, голова районної державної адміністрації Віталій Свічинський, голова районної ради Олександр Хапатнюковський, депутати районної ради, начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, сільські голови, працівники виконавчого апарату районної ради та інші.
На початку засідання голова районної ради Олександр Хапатнюковський нагородив «СЕРТИФІКАТАМИ» за завершення реалізованих проектів за підтримки  проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»: Неділківську сільську раду та громадську організацію «Промінь Надії» (мікропроект «Інноваційні енергоефективні заходи с.Неділкове. Капітальний ремонт вуличного освітлення»), Полянецьку сільську раду та громадську організацію «Полянецьке» (мікропроект «Придбання медичного обладнання в Полянецьку амбулаторію»), Савранську селищну раду та громадську організацію «Гетьманівська» (мікропроект «Покращення системи водопостачання в с. Гетьманівка. Капітальний ремонт»).
У ході пленарного засідання сесії на порядку денному  було розглянуто 19 питань, які були детально розглянуті на засіданні сесії районної ради.
В результаті своєї роботи депутати ухвалили проекти рішень з більшості питань порядку денного з внесеними змінами та доповненнями.
Завершуючи пленарне засідання, голова районної ради подякував депутатам за плідну активну працю при підготовці  і проведенні сесії.

IMG 4601 500x375 

 

У вас недостаточно прав для добавления комментариев.
Возможно, вам необходимо зарегистрироваться на сайте.

Газета Вестник Савранщины

888

Мы на FACEBOOK