Вестник Саврани

Главный информационный сайт Савранского района

Среда
Авг 23 
Размер текста
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Политика

Відбулась сесія районної ради

( Голосов )
Відбулась сесія районної ради

7 квітня 2017 року відбулася сесія районної ради.  В роботі сесії взяли участь депутат обласної ради, голова районної державної адміністрації Віталій Свічинський, голова районної ради Олександр Хапатнюковський, депутати районної ради, начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, сільські голови, працівники виконавчого апарату районної ради та інші.
На початку засідання голова районної ради Олександр Хапатнюковський нагородив «СЕРТИФІКАТАМИ» за завершення реалізованих проектів за підтримки  проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»: Неділківську сільську раду та громадську організацію «Промінь Надії» (мікропроект «Інноваційні енергоефективні заходи с.Неділкове. Капітальний ремонт вуличного освітлення»), Полянецьку сільську раду та громадську організацію «Полянецьке» (мікропроект «Придбання медичного обладнання в Полянецьку амбулаторію»), Савранську селищну раду та громадську організацію «Гетьманівська» (мікропроект «Покращення системи водопостачання в с. Гетьманівка. Капітальний ремонт»).
У ході пленарного засідання сесії на порядку денному  було розглянуто 19 питань, які були детально розглянуті на засіданні сесії районної ради.
В результаті своєї роботи депутати ухвалили проекти рішень з більшості питань порядку денного з внесеними змінами та доповненнями.
Завершуючи пленарне засідання, голова районної ради подякував депутатам за плідну активну працю при підготовці  і проведенні сесії.

 

 

Депутати тьох партій зірвали сесію Савранської районної ради

( Голосов )

Резонансна сесія районної ради! Депутати трьох партій зірвали сесію Савранської районної ради, під загрозою опинились дуже важливі питання для району, а саме: виплата заробітної платні тех.працівникам в деяких школах району, заміна вікон в Слюсарівському НВК, закупівля сучасних татамі та кімоно для ДЮСШ «Олімп» та багато іншого.

Сесія районної ради, призначена на 31 березня ц.р., як очікувалося, мала бути досить насиченою, адже пункти порядку денного були вагомі. У засіданні взяли участь депутат обласної ради, голова районної державної адміністрації Віталій Свічинський, заступник Котовської межрегіональної прокуратури Тетяна Ковальчук, голови сіл, керівники установ району.

Перед початком сесії голова райради О.Хапатнюковський від імені усіх присутніх привітав депутатів, які у міжсесійний період відзначали свої дні народження. А також проінформував про роботу районної ради у цей період, що депутат М.Мєлєцкій сприйняв з обуренням, вигукуючи з місця всілякі репліки і вимагаючи переходу до порядку денного, намагаючись у такий спосіб дестабілізувати ситуацію, незважаючи на зауваження з боку голови районної ради та депутатів дотримуватися в залі порядку і дисципліни.

Коли голова райради оголосив, що президія вирішила включити в порядок денний питання про створення комунального підприємства, такі депутати, як М.Мєлєцкій «Радикальна партія», С.Паламарчук «Відродження», М.Базей «Відродження», та Л.Чумак «Опозиційний блок» запротестували, аргументуючи тим, що на засіданні постійної комісії з питань регламенту та правової діяльності це питання не було прийняте.

Олександр Хапатнюковський, аби не було порушено законодавство, відзначив, що в такому випадку з порядку денного слід зняти і питання Про звернення депутатів Савранської районної ради до Президента України, Верховної Ради України, щодо недопущення скасування низки державних свят, яке не пройшло відповідну комісію та було відхилене регламентною комісією для розгляду на сесії, що опозиціонери сприйняли вкрай вороже.

Кульмінаційним моментом стало те, що депутатським корпусом не було підтримано рішення про внесення у порядок денний такого питання, як скасування подання електронних декларацій депутатам сільських та селищних рад, запропоноване представником Опозиційного блоку Л.Чумак.

Зрозумівши, що інші депутати не підтримають їх, М.Мєлєцкій, С.Паламарчук, М.Базей, та Л.Чумак демонстративно покинули сесійну залу, таким чином зірвавши проведення сесії через те що не прийняли їх партійне питання про скасування подання електронних декларацій, тобто ці депутати не бажають декларувати свої статки.

З огляду на це назріває логічне питання, що для протестуючих обранців було важливішим: задовольнити власні амбіції чи розглянути такі вагомі пункти порядку денного, як Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 22 грудня 2016 року №123-VІІ «Про районний бюджет Савранського району на 2017 рік». Цілком зрозуміло, що зірвавши сесію, вони дбали аж ніяк не про район, не про інтереси своїх виборців.

Адже їхня поведінка тягне за собою плачевні наслідки. Тому що ці кошти були виділенні на заробітні плати технічним працівникам шкіл, встановлення вікон у Слюсарівському НВК, закупівлю сучасних татамі та кімоно для ДЮСШ «Олімп» та інше. Також не було прийнято зміни по багатьох програмах, які могли б покращити життя району.

Пройшла чергова сесія Савранської районної ради. Голосування за постанову щодо визнання Росії країною-агресором

( Голосов )
Пройшла чергова сесія Савранської районної ради. Голосування за постанову щодо визнання Росії країною-агресором

Сьогодні 11 лютого пройшла чергова сесія Савранської районної ради. На розгляд сесії були винесені наступні питання:
1. Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 24 грудня 2015 року №24-VII «Про районний бюджет Савранського району на 2016 рік»;
2. Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Савранського району на 2016 рік;
3. Інші питання.
Сьогодні була надзвичайно патріотична сесія яка почалась з гімну України, у супроводі місцевого творчого колективу «Затишок». А закінчилась голосуванням за визнання РФ країною агресором, а ДНР і ЛНР -терористичними організаціями, таке рішення з 22-ух депутатів підтримали-18, проти-0, утримались-4.

Жителі Савранщини почали бурне оголошення з приводу хто ці утриманці. І виявилось, що це депутати від політичної партії "Відродження" та "Опозиційного блоку".

 

Усі відео сесії Савранскої районной ради можете подивитись на нашому ютую каналі: https://www.youtube.com/channel/UCjqMB7Fkw9IK3Yf8xvkNMVw/videos?sort=dd&view=0&shelf_id=0

Обновлено ( 17.02.2016 15:45 )

Предупреждение для кандидатов и их представителей по выборам депутатов в местные советы 25 октября 2015

( Голосов )
Предупреждение для кандидатов и их представителей по выборам депутатов в местные советы 25 октября 2015

Доводим до Вашего сведения, что во время учебно-воспитательного процесса в учебных заведениях района запрещается проводить какую-либо предвыборную агитацию кандидатов и их представителями по выборам депутатов в местные советы 25 октября 2015. Мы за честный выбора, поэтому каждый кандидат должен понимать агитацию надо проводить в рамках законности! Об этом распорядился глава Савранской райгосадминистрации Виталий Свичинский.

Обновлено ( 29.09.2015 01:39 )

Газета Вестник Савранщины

888

Мы на FACEBOOK