Вестник Саврани

Главный информационный сайт Савранского района

Четверг
Июл 27 
Размер текста
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

14 лютого 2016 року о 17:00 у Савранському будинку культури відбудеться районний конкурс «Міс і Містер Савранщини-2016». Знайомство с деякими учасниками конкурса!

E-mail Печать PDF
( Голосов )

14 лютого 2016 року о 17:00 у Савранському будинку культури відбудеться районний конкурс «Міс і Містер Савранщини-2016»! Запрошуємо жителів прийти та підтримати конкурсантів!

UiKVt 4eA4s

 В соціальних мережах "Вконтакті" та "Фейсбуці" місцеві жителі вже починають знайомитись з учасниками даного конкурсу:

Тоній Олена, с. Кам’яне
Гаврищук Олексій, с. Кам’яне

Футбол – це те, що поєднує Олену та Олексія як конкурсну пару. Олена різностороння особистість, цікавиться: волейболом, гімнастикою, музикою, хореографією та малюванням. Обоє ведуть доволі активний спосіб життя.
Від участі у конкурсі пара очікує отримати гарний настрій, можливість відкритися та показати себе.

K iMprx6hhU

 Малигіна Аліна, с. Полянецьке

Сакалюк Анатолій, с. Полянецьке

Аліна обожнює співати та танцювати, проводити вільний час за прослуховуванням музики, чи спілкуванням з друзями. Вона творча натура, відкрита, щира, добродушна і чуйна. В минулому році Аліна перемогла у конкурсі «Міс Старшокласниця», який проводився у Полянецькій школі, а також виборола перемогу у номінації «Міс Талант».
Анатолій захоплюється футболом і впевнений, що цей вид спорту гарно розслабляє, тренує витримку,швидкість, вправність та кмітливість, допомагає підтримувати гарну форму, а ще діє у якості антидепресанту.
Від участі у конкурсі пара очікує можливості показати себе по-новому. Аліна хоче відчути себе жіночнішою, чарівною і отримати багато уваги. Довести собі що може більше.
Вона вважає, що важливіша не перемога над іншими учасницями, а перемога над собою.

Qj96FIdQqRE

s0 BAUbwAzE

Слободяник Інна, с. Капустянка

Кідревич Максим, с. Капустянка

Інна дуже непосидюча, тому ніколи не цікавиться чимось довго і постійно знаходиться у пошуках себе. Вона займається вишиванням та в’язанням, орігамі, бісером, співами, танцями і багато іншим.
Максим активно займається спортом, грає у футбол, полюбляє важку атлетику і важку музику.
Інна сором’язлива та боїться робити перші кроки. Вона впевнена, що участь у конкурсі дозволить їй перебороти власні страхи та отримати впевненість в собі.

DcxH61qi4R4

oitbpHF7 3U

Обновлено ( 10.02.2016 08:36 )  

У вас недостаточно прав для добавления комментариев.
Возможно, вам необходимо зарегистрироваться на сайте.

Газета Вестник Савранщины

888

Мы на FACEBOOK