Вестник Саврани

Главный информационный сайт Савранского района

Среда
Авг 23 
Размер текста
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Район

Шановні жителі Савранського району та гості!

( Голос )
Шановні жителі Савранського району та гості!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди найбільшого християнського свята Воскресіння Христового! Нехай ваші душі будуть багаті на добро, нехай ця радісна подія утверджує наші переконання про те, що достойні терпіння нагороджуються перемогою, а чесне життя увінчується славою.
Від усього серця бажаю вам благодаті, добробуту, окриленого настрою, миру, злагоди та душевної величі. Нехай цей великий день дарує всім вам щастя, здоров’я, любов та непохитну віру в кращий завтрашній день!
Христос Воскрес!
З повагою голова Савранської районної державної адміністрації Віталій Свічинський

#вітаннязвеликднем

Обновлено ( 18.04.2017 08:05 )

 

Новий автомобіль для Савранського центру первинної медико-санітарної допомоги

( Голосов )
Новий автомобіль для  Савранського центру первинної медико-санітарної допомоги

Нещодавно для центру первинної медико-санітарної допомоги було закуплено автомобіль ZAZ Sens Sedan. В подальшому керівництвом центру планується закупка і ще одного авто марки «Нива», який відправиться обслуговувати «залісну зону».
-Це значно покращить роботу ПМСД. Звичайно, для більш якісного обслуговування хворих нам потрібно п'ять авто на район, тож все ще по переду. Оскільки раніше ми орендували транспортний засіб у районної державної адміністрації, відрадно, що нині маємо свій. На 640 тис грн., виділені депутатським корпусом райради з місцевого бюджету, ми запланували придбання двох авто, п'яти комп'ютерів та електрокардіографа, - розповіла в.о. головного лікаря Савранського районного центру первинної медико-санітарної допомоги В.Ліщенко.

Обновлено ( 19.04.2017 04:13 )

Жителька смт. Саврань робить неймовірно красиві та солодкі букетики

( Голос )
Жителька смт. Саврань робить неймовірно красиві та солодкі букетики

Майстри та умільці Савранщини
Інна Зелінська жителька смт. Саврань робить неймовірно красиві та солодкі букетики. Чудовий подарунок на всі випадки життя.

Обновлено ( 16.08.2016 08:04 )

В с.Байбузівка виявлен вірус африканської чуми свиней

( Голосов )
В с.Байбузівка виявлен вірус африканської чуми свиней

В с.Байбузівка виявлен вірус африканської чуми свиней. Сьогодні ветеринарам прийшов результат аналізу, який вони відібрали в одному з господарств. На днях депутати Байбузівської сільської ради проведуть інформування населення по своїм вулицям. Працівники ветеринарної служби, мнс, поліції, Савранської РДА та інші працюють над підготовкою усіх необхідник документів та проводять заходи щодо локалізації та недопущення розповсюдження збудника АЧС.

Обновлено ( 16.08.2016 07:59 )

У Полянецькому СБК відбулася тепла зустріч односельчан з воїнами АТО

( Голосов )
У Полянецькому СБК відбулася тепла зустріч односельчан з воїнами АТО

У Полянецькому СБК відбулася тепла зустріч односельчан з воїнами АТО Побережець Євгеном Сергійовичем та Сиисецькою Крістіною Миколаївною які прибул в короткочасну відпустку. Зустріч підготували: бібліотекар Полянецької сільської бібліотеки Сатановська Наталя Володимирівна та колектив Полянецького СБК Сакалюк Світлана Володимиирівна,Дідуренко Леся Леонідівна,Ткачук Сергій, Семенова Ілона, Сакалюк Наташа.Низький уклін і щире спасибі вам наші дорогі за миир і спокій який ви відстоюєте для нашої любої України-неньки. Наші любі ПОВЕРТАЙТЕСЬ ДОДОМУ ЖИВИМИ!

Обновлено ( 16.08.2016 07:56 )

Страница 1 из 51

Газета Вестник Савранщины

888

Мы на FACEBOOK