Вестник Саврани

Главный информационный сайт Савранского района

Пятница
Авг 18 
Размер текста
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Сектор у справах сім’ї, молоді і спорту Савранської РДА шукає творчу та активну молодь не байдужу до свого району та свого майбутнього!

E-mail Печать PDF
( Голосов )

Сектор у справах сім’ї, молоді і спорту Савранської РДА шукає творчу та активну молодь не байдужу до свого району та свого майбутнього!
Адміністрація докладає багато зусиль для розвитку молоді у районі, але без підтримки та допомоги молоді втілити усі плани в реальність набагато складніше. Є потреба у потужній команді молодих, творчих та креативних людей, які дійсно прагнуть змін і готові протягнути руку допомоги у вирішені тих чи інших проблем, організації різноманітних заходів тощо.
Ми маємо розуміти, що рух до змін на краще розпочався і не варто зупинятись на досягнутому, а навпаки набирати обертів у подальшому. Лише спільними силами ми зможемо показати гарний приклад, зламати закоренілі стереотипи і збудувати міцний фундамент для наступних поколінь.
Запрошуємо до співпраці усіх охочих!

Бажаючі можуть писати у коментарі, телефонувати за номером + 380987659744 або писати електронні листи на пошту сектора Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript .
Давайте творити добро спільно!

AUtFavhaBZw

Обновлено ( 21.12.2015 06:35 )  

У вас недостаточно прав для добавления комментариев.
Возможно, вам необходимо зарегистрироваться на сайте.

Газета Вестник Савранщины

888

Мы на FACEBOOK