Вестник Саврани

Главный информационный сайт Савранского района

Пятница
Авг 18 
Размер текста
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Відбулась чергова сесія районної ради

E-mail Печать PDF
( Голосов )

Відбулась чергова сесія районної ради. На сесії розглядались наступні питання:
1. Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 24 грудня 2015 року № 24-VII «Про районний бюджет на 2016 рік».
По даному питанні вирішили внести зміни до доходної та видаткової частини районного бюджету на 35 822, 860 тис грн. 260, 6 тис грн. направити на виплату заробітної плати з нарахуваннями працівникам бюджетних установ. Затвердити обсяги міжбюджетних трансфертів з державного бюджету в сумі 76 850, 36 тис. грн.
2. Про затвердження статутів дошкільних навчальних закладів Савранського району у новій редакції. У зв’язку з рішенням Савранської районної ради від 24 грудня 2015 року №42-VI Про передачу ДНЗ з комунальної власності до спільної власності територіальних громад сіл та селища Савранського району, виникло питання про затвердження статутів у новій редакції районної ради.
Вирішили затвердити у повній редакції: ДНЗ «Малятко» с. Осички, ДНЗ «Чебурашка» с. Вільшанка, ДНЗ «Сонечко» с. Концеба, ДНЗ «Веселка» смт Саврань.
3. Різне.
Голова Савранської РДА Віталій Сергійович Свічинський виступив по питанню не правдивого висвітлення інформації в районній газеті «Сільські новини», яка вийшла 13 січня 2016 року, а саме стаття про засідання постійної комісії райради «З думкою про хворих і пільговиків». В даній статті було вказано, що робота Савранської РДА, щодо підготовки Савранської ЦРЛ до роботи в осінньо-зимовий період 2015 – 2016 років виконана не в повному обсязі, що не відповідає дійсності. Редактор районної газети Тетяна Борисівна Сторчак прийняла критику в свою сторону і пообіцяла спростувати не достовірну інформацію.

ivCJnVLrZZM

 

Сесія Савранської районної ради. Частина 1.

 

 

Сесія Савранської районної ради. Частина 2.

 

Сесія Савранської районної ради. Частина 3.

Обновлено ( 15.01.2016 17:38 )  

У вас недостаточно прав для добавления комментариев.
Возможно, вам необходимо зарегистрироваться на сайте.

Газета Вестник Савранщины

888

Мы на FACEBOOK