Вестник Саврани

Главный информационный сайт Савранского района

Пятница
Июл 28 
Размер текста
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Відбулась робоча нарада з питань компенсації за пільговий проїзд

E-mail Печать PDF
( Голосов )

18 січня 2016 року під керівництвом заступника голови Савранської районної державної адміністрації Хапатнюковського О.В., відбулася робоча нарада з питань компенсації за пільговий проїзд. На даній нараді були присутні: голова районної ради Базей М.М., депутат районної ради Мєлєцкій М.С., начальник фінансового управління Курочка А.І., в. о. начальника відділу економіки Лісогурська О.К., начальник Управління соціального захисту населення Воробйова Л.І., голови селищної та сільських рад, директор з експедиції ТОВ «Саврань-Експрес» Цибулько А.О.
Зі слів Курочки А. І., щодо змін до бюджетного законодавства, з 2016 року на місцеві бюджети покладений обов’язок з компенсації перевезення пасажирів, які відносяться до пільгового контингенту населення. У зв’язку з цим головним питанням, що виносилось на розгляд учасників наради було вироблення механізму розрахунку кількості пільгових перевезень та їхня відповідна компенсація з бюджетів сіл та селища. У свою чергу Воробйова Л. І. повідомила, що на сьогоднішній день в районі є 5300 людей які відносяться до пільгових категорій населення.
Представник ТОВ «Саврань-Експрес» зазначив, що проблема перевезень пільговиків є вже давно назрілою і потребує якнайшвидшого вирішення. Крім того він наголосив, що від вирішення цього питання залежатиме, чи будуть функціонувати внутрішні перевезення по Савранському районі взагалі.
Після тривалого обговорення усіма зацікавленими сторонами було вирішено:
Провести інвентаризацію пільгових категорій населення по кожній сільській та селищній раді;
Автоперевізник має надати економічно-обгрунтовані розрахунки вартості пасажирських перевезень для подальшого розгляду та затверджені на рівні районної та місцевих влад.
У зв’язку з нещодавніми змінами до податкового законодавства за сприянням фінансового управління районної державної адміністрації переглянути дохідну частину місцевих бюджетів та визначити фактичні обсяги бюджетних коштів на компенсацію пільгових перевезень населення.
Наприкінці наради Хапатнюковський О.В. зазначив, що справжнім вирішенням даної проблеми має стати компроміс між спроможністю місцевих органів влади забезпечити соціальні гарантії пільгових категорій населення та забезпечення умов сталого фінансування основного автоперевізника в нашому районі.
Наступна нарада з порушеного питання планується на 25 січня 2016 року.

narada po p l govomu pro zdu

Обновлено ( 18.01.2016 13:51 )  

У вас недостаточно прав для добавления комментариев.
Возможно, вам необходимо зарегистрироваться на сайте.

Газета Вестник Савранщины

888

Мы на FACEBOOK