Вестник Саврани

Главный информационный сайт Савранского района

Вторник
Авг 22 
Размер текста
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

В Одеській області голови деяких районних державних адміністрацій активно взялись за реформу закупівлі молока у людей, які утримують корів

E-mail Печать PDF
( Голосов )

В Одеській області голови деяких районних державних адміністрацій активно взялись за реформу закупівлі молока у людей, які утримують корів. Як відомо, дана проблема існує давно і швидше за все не тільки в Одеській області. Закупівельна ціна молока настільки низька, що людям не чого не залишається, як вирізати корів.


«Мені просто немає сенсу більше тримати в своєму господарстві корів, їх потрібно годувати за щось, доглядати за ними, стільки сил йде на все це, а молоко скупники закуповують за 1.80-4.00 гривень, це дуже дешево. Всі мовчать і бояться сказати що не будь, тому що відразу починаються погрози, це така собі молочна мафія.»- розповіла нам Валентина у якій в господарстві 8 корів.
Голова Савранської РДА та депутат Одеської обласної ради від політичної партії БПП «Солідарність» Віталій Свічинський стурбований такою низькою ціною закупівлі молока у людей. У зв'язку з цим він вирішив розібратися з даною проблемою в молочній сфері, в його адміністрації з'явився радник голови по питанням тваринництва та молока, людина, яка тримає в своєму господарстві корів і займається закупівлею молока буквально пару місяців, знаючи всі проблеми в цій сфері.
В Одеській області поки є два кооперативи вони знаходяться в Любашівському районі та в Саратському районі. Сільськогосподарський обслуговуючий кооператив «Буджак» в Саратському районі вважається більш розвинутим, голова кооперативу Пінтяк К.С. працюючи з Європейськими грантами і прописуючи різні проекти, вже закупила безліч різноманітного обладнання. Зокрема, у 2015 році «СОК Буджак» став учасником спільного економічного компоненту проекту ЄС та ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - III» та отримав кошти від проекту в розмірі 40,0 тис. дол.США на придбання сільськогосподарської обслуговуючої техніки - сівалки, агрегату дискового. На сьогодні в межах Одеської області «СОК Буджак» є одним із зразкових сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, який демонструє приклади організації самозайнятості населення та створення можливостей розвитку громади.
Сьогодні голова Саратської РДА Михайло Лев і голова Савранської РДА Віталій Свічинський запросили своїх колег голів адміністрацій в Саратський район і провели нараду з головою сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу «Буджак» Пінтяк К.С. На нараді були присутні голови райдержадміністрацій південних та північних районів Одещини: Ізмаїльської - Стойкова Валентина Пилипівна, Арцизької - Парпуланський Сергій Афанасійович, Ананьївської - Маковейчук Дмитро Сергійович , Кодимської - Козачок Вадим Петрович, Савранської - Свічинський Віталій Сергійович.
В ході спілкування голови райдержадміністрацій поділилися досвідом роботи малих підприємств у своїх районах, обговорили економічний ефект діяльності сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів та їх важливість в аспекті створення нових робочих місць. Учасники координаційної наради також відзначили необхідність відновлення обласної програми підтримки підприємництва та включення до неї пунктів щодо розвитку мережі малих і середніх підприємств по районах області.

bjRTsch54f0

FERQpOScDYw

b2dIQD-BWCg

cEokhXwJw40

cZhgnmJSnXM

grbacM-fCSI

KhI2b0E7r7g

p9LDeF4YTxg

xsPjCdQeA3g

ZOBYQjXngiw

Обновлено ( 04.04.2016 04:52 )  

У вас недостаточно прав для добавления комментариев.
Возможно, вам необходимо зарегистрироваться на сайте.

Газета Вестник Савранщины

888

Мы на FACEBOOK