Вестник Саврани

Главный информационный сайт Савранского района

Среда
Авг 23 
Размер текста
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

В Савранській дитячій музичній школі відбувся другий відбірковий тур обласного огляду-конкурсу хорових колективів учнів шкіл естетичного виховання

E-mail Печать PDF
( Голосов )

24.03.2016 р. в Савранській дитячій музичній школі відбувся другий відбірковий тур обласного огляду-конкурсу хорових колективів учнів шкіл естетичного виховання.
В залі були присутні поважні гості – викладач Одеського училища мистецтв і культури імені К.Ф. Данькевича Катан Г. П., перший заступник голови Савранської РДА Демидюк Ю. Г.
З першої ноти звучання дитячого співу присутніх заворожив чистий, прозорий звук, гармонійне поєднання голосів. Не зважаючи на хвилювання, діти гарно виконали всі конкурсні вимоги, гідно представивши свою школу. За висновками журі хоровий колектив на відмінно справився з поставленим завданням і був відібраний на заключний III тур в м. Одесі 17.04.2016 р. Також була висловлена подяка керівнику колективу талановитому хормейстеру В. В. Біліченко, яка все своє життя присвятила благородній справі – розвитку дитячої хорової музики Савранщини, концертмейстеру В. С. Брицькому за власні обробки пісень і коректну майстерну підтримку юних музикантів, директору ДМШ П. А. Гремалюку за гарну організацію плідного творчого процесу. Вітаємо хоровий колектив з новим досягненням і щиро бажаємо всім його учасникам подальших творчих успіхів і гідно представити наш район на III турі в м. Одесі.

Qj98ORHAYBQ

ugdNg1jN8Pw

IXGs8ZFXw7Q

xIHH-ugiVgE

Обновлено ( 10.04.2016 14:30 )  

У вас недостаточно прав для добавления комментариев.
Возможно, вам необходимо зарегистрироваться на сайте.

Газета Вестник Савранщины

888

Мы на FACEBOOK