Вестник Саврани

Главный информационный сайт Савранского района

Вторник
Авг 22 
Размер текста
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Верховна рада України нарешті врегулювала питання компенсації за пільговий проїзд громадян

E-mail Печать PDF
( Голосов )

Голова Верховної Ради привітав ухвалення Закону щодо забезпечення компенсації за пільговий проїзд громадян
Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман привітав ухвалення Парламентом за основу і в цілому Проекту Закону №4024 "Про внесення змін до додатків № 3 та № 7 Закону України "Про Державний бюджет України на 2016 рік" щодо фінансового забезпечення компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян та інших передбачених законодавством пільг" на пленарному засіданні у четвер.
Голова Парламенту зазначив, що цей законопроект дозволить терміново врегулювати питання компенсацій за пільговий проїзд для окремих категорій громадян, що виникло після ухвалення Державного бюджету на 2016 рік.
За його словами, внесений Урядом пакет законів, який супроводжував проект Бюджету на 2016 рік, перекладав забезпечення компенсування пільг на безоплатний проїзд на місцеві бюджети. "Там був елемент перекладання з державного бюджету - але ж це державна пільга - на місцеві бюджети, що було категорично неприпустимо", - зауважив він.
Український Парламент викреслив запропоноване Урядом положення, але питання щодо компенсування пільг на безоплатний проїзд залишилося не врегульоване. "Зобов'язання держави врегулювати це питання. Не просто відмінити пільгу, а запропонувати той механізм, який дозволить захистити тих, хто потребує цього захисту, і врегулювати питання щодо фінансування цих пільг", - зазначив В. Гройсман.
Керівник Парламенту зауважив, що профільний Комітет Верховної Ради з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення, Міністерство соціальної політики України спільно з народними депутатами України мають напрацювали професійний вихід з ситуації щодо компенсування пільг на безоплатний проїзд.
У зв'язку з цим Голова Парламенту дав вказівку Апарату Верховної Ради сформувати відповідне протокольне доручення для ухвалення спільних варіантів врегулювання ситуації, що склалася, щодо компенсування пільг на безоплатний проїзд.
"Для цього не потрібно приймати закони - потрібно прийняти правильно систему, і ухвалити її рішенням Кабінету Міністрів України. Вся законодавча база у нас для цього є", - підкреслив В. Гройсман.

Нарешті депутати Верховної Ради України врегулювали питання пільгового проїзду окремих категорій громадян та внесли зміни до Державного бюджету України, якими виділив субвенцію в місцеві бюджети на фінансування цих пільг, в розмірі 2 млрд. грн. Це дуже важлива зміна, яка дуже знімає соціальну напругу в суспільстві, однак не вирішує питання несправедливого розподілу пільг між громадянами, які мають прво на них.
Особисто я виступаю за повну монетизацію пільг!-написав на своїй сторінці у фейсбуці голова Савранської РДА Віталій Свічинський

1432135198 proizd

Обновлено ( 18.02.2016 07:38 )  

У вас недостаточно прав для добавления комментариев.
Возможно, вам необходимо зарегистрироваться на сайте.

Газета Вестник Савранщины

888

Мы на FACEBOOK