Вестник Саврани

Главный информационный сайт Савранского района

Суббота
Авг 19 
Размер текста
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

На крок ближче до нової амбулаторії

E-mail Печать PDF
( Голос )

Вчора, 29 березня, голова районної державної адміністрації Віталій Свічинський у супроводі із завідуючою сектором містобудування  та архітектури Савранської РДА Галиною Гуцол і в.о. головного лікаря центру первинної медико-санітарної допомоги Савранської ЦРЛ Валентиною Ліщенко здійснили робочу поїздку в село Бакша. Метою подорожі  був огляд території під забудову нової амбулаторії загальної практики та сімейної медицини, кошти на яку було виділено з обласного бюджету  за ініціативи депутата Одеської обласної ради В.Свічинського. До цього дійства також долучилися Бакшанський сільський голова Петро Тарабанчук і працівник лікувально-профілактичного закладу.

Провівши моніторинг нинішнього приміщення та земельної ділянки під забудову сучасної амбулаторії, делегати  взялись за проблемні питання та шляхи їх вирішення.

Варто зауважити, що цей проект з кожним днем все більше наближується до реалізації. Тож є надія, що скоро жителі с.Бакша та прилеглих до неї сіл будуть мати гарне медичне обслуговування.

DSC 0547

Обновлено ( 30.03.2017 10:00 )  

У вас недостаточно прав для добавления комментариев.
Возможно, вам необходимо зарегистрироваться на сайте.

Газета Вестник Савранщины

888

Мы на FACEBOOK