Вестник Саврани

Главный информационный сайт Савранского района

Вторник
Авг 22 
Размер текста
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Відкрито меморіальну дошку лікарю вищої категорії

E-mail Печать PDF
( Голосов )

4 квітня ц.р. відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки на фасаді Савранського терапевтичного відділення заслуженому медику, завідуючій терапевтичним відділенням, лікарю вищої категорії - Адаменко Людмилі Олександрівні.
Захід відбувся за участі голови райдержадміністрації Віталія Свічинського, голови районної ради Олександра Хапатнюковського та головного лікаря ЦРЛ Сергія Ткаченка.
Ініціатором відкриття виступили колектив терапевтичного відділення та медпрацівники ЦРЛ.
Ні для кого не секрет, що понад усе у роботі Л.Адаменко були високий лікарський професіоналізм, відповідальність за здоров’я звичайних людей – її пацієнтів. Людмила Олександрівна вміла відчувати чужий біль, в неї на рахунку — сотні врятованих людських життів, а її робочий день ніколи не був обмежений в часі.
Не випадково цю Пам’ятку розмістили на фасаді терапевтичного відділення, куди 1972-го, ще молодим спеціалістом вона прийшла працювати і залишилась, аж поки страшна хвороба не забрала її життя.
Присутні вшанували пам’ять заслуженого лікаря хвилиною мовчання та покладанням квітів. Також до слова доєдналися і медпрацівники.

DSC00092

Обновлено ( 05.04.2017 07:23 )  

У вас недостаточно прав для добавления комментариев.
Возможно, вам необходимо зарегистрироваться на сайте.

Газета Вестник Савранщины

888

Мы на FACEBOOK