Вестник Саврани

Главный информационный сайт Савранского района

Пятница
Авг 18 
Размер текста
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

З нагоди відзначення 27-ї річниці виведення військ з Афганістану у Дубинівському НВК були проведені різні тематичні заходи

E-mail Печать PDF
( Голосов )

З нагоди відзначення 27-ї річниці виведення військ з Афганістану у Дубинівському НВК були проведені різні тематичні заходи, на яких класні керівники та класоводи розповіли учням про героїчні сторінки цієї війни, оскільки молодь повинна знати про війну в Афганістані та виховуватись на традиціях героїзму і патріотизму. Так учні школи на класних годинах мали змогу переглянути фрагменти документальної хроніки та спогади учасників бойових дій. Звучали поезії про афганську війну: вірші, пісні, які наповнили душу смутком і болем. «Крізь пекло афганської війни» - так називалась година мужності в 6 класі. Класні години «Час і досі не загоїв рани, цей одвічний біль Афганістану…» ( 10 кл.), «Душа обпалена війною (7кл.), «Вершина мужності»(9 кл.), «Афганістан – 25 років»(1 кл), «Хроніка Афганської війни»(4 кл), «Страшний біль – Афганістан»(3 кл.), «Пекучий біль»(2 кл).
На загальному виховному заході учні 6-10 класів мали змогу переглянути презентацію наших колишніх воїнів-афганців односельців та заслухали короткі спогади про них. В кінці заходу продемонстрували перегляд документального відеофільму «Останній солдат. Афганістан». Пам’ять про загиблих воїнів-інтернаціоналістів вшанували хвилиною мовчання.

zslSxxK7D08

qdv3gnff6kE

Обновлено ( 17.02.2016 16:36 )  

У вас недостаточно прав для добавления комментариев.
Возможно, вам необходимо зарегистрироваться на сайте.

Газета Вестник Савранщины

888

Мы на FACEBOOK