Вестник Саврани

Главный информационный сайт Савранского района

Среда
Авг 23 
Размер текста
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Украина

Как Олег Ляшко гопака танцевал на Крещатике

( Голосов )
Как Олег Ляшко гопака танцевал на Крещатике

Лидер Радикальной Партии Олег Ляшко решил поучаствовать в танцевальной битве уличных танцоров в центре Киеве на Крещатике. На видео можно увидеть, как возле станции метро "Крещатик" танцоры выступают перед людьми. После выступления одного из парней, в "битву" включился Ляшко, который показал "класс" под зажигательный рэп, исполнив что-то очень отдаленно "похожее" на хип-хоп с элементами народных танцев.
Может в состязании с другими танцорами нарджеп и не победил, но приз зрительский симпатий точно у него в кармане.

Обновлено ( 04.08.2016 08:56 )

 

В Савранському районі оголошено перший в Україні тендер на закупівлю послуг з енергосервісу

( Голос )
В Савранському районі оголошено перший в Україні тендер на закупівлю послуг з енергосервісу

В Савранському районі Одеської області 13 липня 2016 року оголошено перший в Україні тендер на закупівлю послуг з енергосервісу відразу для двох об’єктів: загальноосвітньої школи та навчально-виховного комплексу. "Завдяки енергосервісу у цих освітніх закладах буде впроваджено заходи з енергоефективності, не залучаючи бюджетні кошти", - прокоментував подію Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.
Голова також відзначив активність регіону у питаннях енергоефективності. "Ще тиждень тому ми проводили навчальні семінари з питань енергосервісу для керівників бюджетних установ Одещини, а сьогодні місцева влада вже оголошує тендер на закупівлю таких послуг", - підкреслив С.Савчук та додав, що таким чином Одещина стала першим в Україні регіоном, де стартував процес реалізації ЕСКО-механізму.
"Закликаю місцеві органи влади в інших регіонах брати приклад з Одещини. Запевняю, що Держенергоефективності готове надавати необхідні консультації та експертну допомогу щодо залучення ЕСКО-компаній до утеплення будівель бюджетної сфери", - наголосив С.Савчук.
Як зазначив керівник проекту з енергосервісу, заступник голови Савранської районної державної адміністрації Олександр Хапатнюковський, енергосервіс є один із найперспективніших шляхів вирішення проблем енергоефективності України і Савранського району зокрема. Тому, не дивлячись на відсутність практичного досвіду реалізації енергосервісних договорів в Україні, Савранський район вирішив стати тестовим майданчиком для апробації новітніх механізмів у сфері енергоефективності.


Оголошенню тендеру передувала тривала робота з підготовки тендерної документації і визначення базового рівня споживання паливно-енергетичних ресурсів у вищезазначених закладах. Варто зазначити, що перед початком роботи з енергосервісу в Саврансьому районі був проведений енергоаудит усієї бюджетної сфери, результати якого були також успішно використані для підготовки тендеру.
"Все, що залежало від нас як від держави на даному етапі, ми вже виконали. Тепер ми хочемо почути слово інвесторів з енергосервісних компаній, яких ще не багато на ринку, але вони існують і чекають на позитивні сигнали від держави", - додав Олександр Хапатнюковський.
З урахуванням законодавчих вимог визначення переможця тендеру має відбутися через місяць, а сам енергосервісний договір буде укладено до кінця серпня.

Обновлено ( 21.07.2016 07:58 )

ПЕРШИЙ В УКРАЇНІ тендер із закупівлі енергосервісу буде оголошений в Савранському районі

( Голосов )
ПЕРШИЙ В УКРАЇНІ тендер із закупівлі енергосервісу буде оголошений в Савранському районі

В Одеській обласній державній адміністрації відбулась нарада з головою Державного агентства енергоефективності та енергозбереження України (Держенергоефективності) Сергієм Савчуком, на тему: Енергоефективність: теорія та практика. Енергосервіс - це залучення інвестицій з боку енергосервісних компаній (заміна вікон, організація пунктів обліку енергії, утеплення будівлі і т.д.). Енергосервісна компанія повертає інвестовані кошти за рахунок зменшення бюджетної організацією споживання енергетичних ресурсів. В основному, всю практичну частину семінару зайняв Савранський район. Заступник голови Савранської РДА з економічних питань Олександр Хапатнюковский розповів про виконану роботу в районі та презентував приклади звітів енергоаудиторів - 250 сторінок типова школа, 1000 сторінок - лікарня.

«Если коротко подытожить сегодняшнюю встречу, то: 1. энергоэффективность - это модно и полезно, и если вы ещё этим не занимаетесь, то вы не в тренде; 2. энергоаудит - это не просто тонна бумаги, а просто необходимость; и 3. в Савранском районе будет объявлен ПЕРВЫЙ В УКРАИНЕ тендер по закупке энергосервиса!» - написал на своей странице в фейсбуке Александр Хапатнюковский.

Також, нараду по енергоефективності на своїй сторінці у фейсбуці прокоментував голова Савранської РДА Свічинський Віталій: «Мне приятно констатировать, что Савранский район вырвался в лидеры по энергоэффективности в Одесской области. Титаническую работу проделал мой заместитель по экономическим вопросам Александр Хапатнюковский, который сейчас презентует практические аспекты внедрения энергоэффективных проектов в Савранском районе, перед руководством области и ведущими специалистами в области энергоэффективности в Украине.»

Обновлено ( 10.07.2016 08:12 )

Google бесплатно обучил жителей Савранского района пользоваться цифровыми технологиями

( Голос )
Google бесплатно обучил жителей Савранского района пользоваться цифровыми технологиями

Google бесплатно обучил жителей Савранского района пользоваться цифровыми технологиями. Цифровые технологии глубоко проникли в нашу жизнь и сегодня нельзя быть успешным и эффективным, не используя новейшие возможности. Наши тренеры научат Вас не только использованию цифровых инструментов в работе и повседневной жизни, но и продемонстрируют, как с их помощью можно улучшить жизнь целого региона, - сказано в сообщении Google.
Кофе-брейк и обед был организован Савранським ПТАУ.

Больше фото смотрите по ссылке: https://vk.com/visnuk.savrani?z=album-101281286_230083952

Обновлено ( 10.04.2016 13:51 )

В Україні зникнуть керівники обладміністрацій і райдержадміністрацій

( Голосов )
В Україні зникнуть керівники обладміністрацій і райдержадміністрацій

В Україні зникнуть керівники обладміністрацій і райдержадміністрацій- про це наголосив Президент України Петр Порошенко. Відповідний законопроект уже в парламенті. "Цим законом передбачається скасування посад голів обласних і районних адміністрацій і запровадження обрання голів виконкомів обласної виконавчої влади на сесіях обласних рад", - повідомив Президент України Петро Порошенко.

Обновлено ( 08.02.2016 09:40 )

Страница 1 из 4

Газета Вестник Савранщины

888

Мы на FACEBOOK